senny caj

natty

betka20 mna sa to nedotklo :) len som si tak citkala a zrazu tu nasla svoje meno... tak som to napisala, aby si niekto nieco nemyslel, ze som nejaka zavislacka na prehanadlach.. sice ja sa tiez nemozem chvalit svojou bulimiou.. ale aspon sa snazim s tym bojovat... a mala by si aj ty ;) je to tazke, ale ide to... ked to uz ja hovorim, taky zbabelec, tak to musi byt pravda ;)

natty

hmm.. betka20.. po prve: niesom anorekticka... ani som nikdy nebola.. po druhe: nepoznam nazov ziadneho z prehanadiel. Ani som nikdy nic take neuzivala, nedrzala v ruke, nevidela teda ak nepocitam nejake hlupe komedie co boli v telke... dokonca som nikdy v zivote nepocula ani o nejakom sennom caji... a odkedy som sa nedostala na tuto stranku a neprecitala si pribehy dievcat tak som ani nevedela, ze by sa dalo schudnut po takom niecom ako su prehanadla, a dakujem bohu ze na tom niesom tak zle, zeby som po niecom takom siahla, myslim preto aby som schudla... a myslim si, ze uz si sa dost nicila tym ze si zvracala.. nicit si este aj creva nejakou chemiou... ale ja nemam pravo ti nieco zakazovat.. radit.. si dospela, je to len na tebe.. snad sa rozhodnes spravne... pekny den zelam

betka20

prosim vas pytam sa vas vazne naozaj sa s toho caju neschudne? nechcem abyy ste to napisali nepravdu preto aby som s tym zacala chcem iba vediet ci to zabera

ka

Neodporučala by som pokušat organizmus senným čajom.Je dost drastický a vyničíš si zbytočne mikrobialnu floru a narobíš problémov.A bude tažké to dat znova do poraidku.

mis.

betka, po hodine? Ale kdeže! A keď sa po preháňadlách naješ znova, hoci len jabko, tak účinkujú aj po 12tich hodinách!!!! Neklamem Ťa!!! A píše sa to preto, lebo stratíš kg- myslím v ten deň, len na ten deň!!!, pretože stratíš len vodu!!!...a minerály...

mis.

betka, vieš prečo sa Ti nedarí schudnúť normálne, prirodzenou cestou? Pretože Ťa má stále v moci bulímia. A prepadá Ťa občas vlčí hlad! Tu treba riešiť PPP u odborníka! Keď zmierniš bulímiu, začneš aj chudnúť!