psíčkari poradte

Príspevok v téme: psíčkari poradte
deninkaa

ahojte, mojho yorksira uz asi 3 dni boli brusko ma ho take tvrde na dotyk ako keby mal krce...ked sa ho tam clovek dotkne tak potichsie stona..chcela som ist s nim k veterinarke, len stale cakam ci mu to neprejde, ze mohol len nieco na dvore pojest a je mu z toho tazko...ale inac sa normalne napapa nieje mu zle od zaludka, napapka sa rano aj vecer, akurat to brusko ma stuhnute, niekedy nevie ani vyjst na schody..a inokedy zas mam pocit ze sa mu polavi a je veselsi...tak na striedacku..
co myslite prejde to, mam s nim ist, alebo poznate nieco co by mu mohlo pomoct? inak nas druhy yorksir tiez mava z casu na cas taketo problemy ze ho ale 3 dni boli brusko a tiez mava take tvrde, ale jemu to vzy aj same prejde..no a pri tomto sa uz zacinam bat, ked je to treti den a stale mu to neprechadza...dakujem

mate59

skús mu dať 3 tablety živočíšneho uhlia.Musíš mu to dať dozadu na koreň jazyka,aby to zhltol a pridržať mu papuľku.Uhlie pohltí toxíny a podporí trávenie.

deninkaa

no uvidim, ak zajtra bude tiez takyto tak vybehnem nech ho prezrie..ma dva roky
a inak ja tiez nerada koli tomu idem,a aj koli peniazom, nasa veterinarka je dost draha a aj ked vie ze mu dokopy nic nieje vzdy mu da milion bud liekov alebo injekcii plus si ece vypyta za prehliadku a necham tam vzdy kopec penazi..
samozrejme zdravie mojho psika je mi prvoradejsie tak asi pojdem...len som chcela pocut nazor ze co by to mohlo byt, alebo co by som mu mohla dat takee z "domacej lekarnicky" nemyslim ludske lieky ale neake prirodne lieky alebo co :)) nieco na travenie, cinnost criev alebo coo ked sa to tyka bruska

DavidNR

A nemohol dostat pruh? Ako je stary?

3 dni by bolo pre mna uz dost, sice tiez nechodim hned ako sa prvy krat posmykne alebo odmietne jest, to by som tam bol kazdy tyzden :D hlavne z dovodu ze nechcem aby mu pichali milion antibiotik atd, ale ked to nejde inak, je lepsie tam ist aspon zistit co mu je..