IPL epilácia

nikica

Ahojte, ja som bola na IPL taktiež no nič moc.Po dokončení IPL som otehotnela asi po 2 mes.a je to hrozné. V oblasti bikín ani nehovorím začala som zarastať ešte viac.V podpazuší tak isto.

Neviem čím to je no už tomu neverím. Dala som do toho kopec peňazí a zbytočne.

daniellka26

delphia, chcela by som sa opýtať, som objednaná na laserovú epiláciu, no rozmýšľam, že napríklad ak o pár rokov otehotniem, a hormóny budú skákať, môže sa vrátiť ochlpenie? Alebo ak sa aj vrátia, tak ako sa hormóny ukludnia vypadnú tie chlpy?

ilone

Dobry den,
mam ist na epilaciu IPL a zaujima ma ci je pravda,ze by sa zo zdravotneho hladiska nemala naraz absolvovat epilacia celeho tela. Jednoducho ci mi to uskodi,ak si dam vyepilovat aj nohy,aj popazusie,aj bikini a proste vsetky problematicke partie naraz :). Ak niekto viete odpoved,budem rada:).

made

Ja som absolvovala IPL na podpazusie 6x v jednom salone s miernym postupom (asi 50 %) a potom este tri v inom a po chlpkoch asi slychu (ostalo tak 8 - 10 ks :D). Bohuzial uz neviem o ktore stroje slo, ale zabralo to a som spokojna, rozhodne lepsie ako sa permanentne holit, co moja citliva pokozka velmi velmi zle znasa.

delphia

robila som v laserovom epilacnom centre a mali sme klientky, ktore napokon sa rozhodli pre epilaciu diodovym laserom. ten je ovela efektivnejsi, ale za predpokladu, ak je ochlpenie tmavej farby- teda obsahuje farbivo melanin. ak je blond, alebo sedive, taj bud IPL, alebo elektricka ihla.

takze ak mozem poradit, tak rozhodne laserova epilacia diodovym laserom Lightsheer.