synova desiata

hviezda01

jasne..:-)..preto som ju dnes uz nezastihla,lebo som to doma predychavala...a zajtra budem zase o nieco chladnejsia...:-))...ale svoje jej aj tak poviem

george303

Hlavne to treba riesit chladnou hlavou vies aby si synovi v skole viac neublizila ako pomohla ... My sme mali ucitelku ktora ked sme neposluchali a vyvadzali tak nam bezne nadavala do chrapunov a debilov alebo po nas hodila kriedu alebo nas tlkla klasakom ale vzdy to bolo ponate tak vtipne ;) Znie to mozno hrozne ale dnes sa natom smejem na druhej strane ked bolo treba tak nas podrzala ;)

hviezda01

sweater-jasne,ze necakam na radu..:-)...len som bola rozculena,tak som to sem dala...:-)))

george303-tiez som sa ho pytala,ci nahodou nieco nestvaral,alebo ci sa s nou nehadzal,ale to bolo cez prestavku,a navyse to bola ucitelka,ktora ho ani neuci,tu desiatu nezobrala len jemu,ale aj spoluziakovi..a keby aj drzi bol,tak ona nema pravo mu brat jedlo!!!....zajtra tam idem,dnes som ju nezastihla

george303

Nepredbiehaj udalosti ked tak chod za ucitelkou a normalne sa jej spytaj ako to bolo tiez som chodil do skoly a ked si spomeniem co sme vyvadzali ucitelom tak ich normalne obdivujem za ich trpezlivost ... Urcite mu ju nezobrala iba tak bez priciny mozno jedol cez hodinu alebo nieco a bol drzy tak mu ju zobrala a zahodila alebo ja neviem kazdopadne treba vypocut obe strany ...

sweater

no jasne, snad ta to nasr*lo nie? potrebujes od nas radu aby si nabehla do skoly a dala pokec s dotycnou? myslim ze nie, tak naco cakas

0mega

Kradez, podvod, neopravnene obohacovanie sa, ohrozovanie zdravia a zivota neplnoleteho dietata. To by si teta posedela :)