Ako sexovať?

Príspevok v téme: Ako sexovať?
zvedava555

no,takže otázka znie: ako správne sexovat? :D ako to robíte vy? :D..niežeby som chcela skončit so svojim panenstvom, ale len tak kvoli zvedavosti...vie, že v prvom rade ochrana a potom čo? :D... a ešte by ma zajíímalo,ako to robia tí, ktorí sexujú bez ochrany? a nemajú žiadn decko nič? díík

kuky

vobec to tak nemusi byt ze je neplodna alebo on zena ma plodne dni vtedy je najvacsia pravdepodobnost ze ostane tehotna a zena vie kedy ma plodne dni a druha vec ked chce a nedokaze mohli by zmenit prostredie a viac sa uvolnit.

lienocka2

zvedavá, myslím, že mať sex bez ochrany, teda chrániť sa iba tak, že sa do ženy chlap nespraví, alebo inými nespoľahlivými metódami, si môžu dovoliť iba partneri, pre ktorých by to v prípade "nehody" nebola katastrofa a dokázali by už dieťa vychovať. Určite nie je vhodné, aby si to skúšala s nejakým puberťákom al.mladým chalanom.

Ivka1000

my sa MILUJEME bez ochrany aj s .. ako kedy... pred tým než sa spraví tak vytiahne a spraví sa mi na bruško ... s ochranou už asi vieš... :D

zvedava555

atm: ak sa partner urobí do priatelky, to viem, že nemusí byt hned tehotná..ale je tam dost velké riziko...lebo niekde som čítala,že muž pravidelne sexoval bez ochrany, proste vedel ako nato :D :D tak len ma to zaujíímalo, že ako..