schudlii ste? podelte sa so skusenostami

Laurina22

Kokteily a tabletky?Majo.To snad nemyslis vazne.

Zuzuska ja som schudla aj tym,ze som prestala jest po 18,00 a vysadila som sladke(ak,tak len do 11:00),mastne,velmi slane,jem viac zeleniny,vlakniny.

Pohyb velmi nestiham ale aspon 2x do tyzdna si doma zacvicim.

Pijem vela vody a cierneho caju.

Bianca1236

ahojte uz som to tiez pisala v inej teme, ale na rozdiel od majo_22 som proti tabletkovym vyhovorkam. schudnut sa da velmi jednoducho-upravenim stravy, teda lepsie povedane, normalnou stravou, nie tym kentusom cim sa krmi narod v tejto dobe. normal suroviny dopestovane trebars aj doma, ziadna chemia, trosku citat na pribalovom letaku co si kupujem a davam telu. nastudovat si co telo potrebuje a popripade navstivit odbornika co presne urci co mas jest. potom pitny rezim. aspon 3litre denne pijem. k tomu pohyb, ja ked som najviac chudla (7kg mesacne) tak to som cvicila 3hodiny denne. citim sa neskutocne lepsie, schudla som 25kg a planujem viac. centimetre mi isli po desiatkach dole. z oblecenia 44/46 teraz obliekam 36/38. uz nikdy nechcem byt tucna, nechcem aby ma boleli kolena a zle sa mi dychalo.
takze ked to zosumarizujem, stacilo dvihnut zadok a hybat sa, a rozmyslat nad sebou. no nie kazdy ma na to nervy, vela ludi chce schudnut hned. tak to ale nefunguje.
vela stastia vsetkym co sa daju na zdravy zivotny styl.

Ivka 1

Presne tak, potrebujes zmenit stravovacie navyky, do stravy zaradit dostatocny pitny rezim, viac zeleniny ako masa a zacat sa viac hybat ako zvycajne. Kokteily mozu pomoct rychlejsie a vyrazne schudnut ale spolu s vyssie spomenutymi zmenami je schudnutie trvale a nedostavi sa jojo efekt.

andalux

myslím si, že človek najlepšie schudne prirodzene - stravou a pohybom.... tabletky a rôzne preparáty vás stoja peniaze.....

Majo_22

Ako som uz pisal v inom prispevku, ja som potreboval schudnut preto, lebo stale sedim za PC alebo v aute. Pomaly ziadny pohyb a uz som sa zacal citit blbo. Tak som hladal a nasiel som program na chudnutie od Dr.Egrt www.zazdravie.sk Peniaze som neriesil, kedze aj v posilovni by som musel platit, aj za jedlo platim kazdy den. Kupil som si kokteily a tablety na chudnutie a za 2 mesiace pravidelneho uzivania (prerusil som len 1 raz - gulas akcia :-) som schudol 7kg a na bruchu som siel o minus 3cm, co som ani nepocital, len som chcel schudnut na hmotnosti. Tak to v pase potesilo :-) uz su mi velke aj nohavice. A prvy krat v zivote som zazil ten dobry pocit ked som sa citil dobre z toho ze som schudol :-) Podotykam, ze som vobec nezmenil zivotny styl, stale PC, sedenie, ziadne cvicenie len som jedol tie kokteily a tabletky. Teraz si uz davam kokteil len na udrzanie hmotnosti 1x denne kvoli jojo efektu a stale si drzim tu istu hmotnost. Prajem vydrz, lebo nic co robite na 50% nie je 100% logicky. Plati to aj pri chudnuti. Bud chudnete naozaj, alebo nie. Na 50% sa chudnut neda...