vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom

Príspevok v téme: vyrastok na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom
zufala

prosim pomozte mi... asi pred pol rokom mi na vagine medzi vonkajsim a vnutornym pyskom zacal rast mensi pupcik.. teraz z toho mam nejaky divny virastok..vyzera to divne ale mam strach ist gynekologovi.. este som nebola na ziadnej prehliadke.. pri sexe ma to neboli,ani to nesvrbi,a uz to je da sa povedat,aj bez citu,ale pred tym ma to uz len pri dotyku bolelo..prosim pomoc :( vzdy ked sa na to pozriem chce sa mi plakat,aj si poviem ze pojdem lekarovi ale moc sa hambim a bojim ... :(

natalia222

O to lepšie. Ja by som sa stračne hambila, keby som mala mladého chalana za lekára. A ver mi, doktori takéto veci zažívajú pravidelne a berú to úplne normálne.

jacquelin

myslim ze by si uz v 18 mala ist na gyndu.. ja tam sla prvy x s priatelom a bola tam taka rada, ze som aj zabudla na strax

natalia222

No jasan, utekaj k lekárovi. Raz to aj tak budeš musieť prekonať. A nie je to nič hrozné, nemusíš sa toho báť. Každá z nás tým prešla, prejdeš aj ty. Doktorka ti s tvojim problémom poradí a už sa nebudeš musieť strachovať a trápiť. Tak ti prajem veľa odvahy a veľa šťastia. Pa

Kalka

dievca, cim skor tym lepsie. Chod k lekarovi, a prva prehliadka raz musi byt. Takze sa premoz a chod. Nie je to na hanbu.