Helikobakter

RNG

Atb znicia probioticku floru tj napadnu traviaci proces a imunitu. Ked si neobnovis probioticku floru, nemozes ocakavat ze sa z niciho nic sama napravi, ked jes jedla prakticky vsetky sterilne, tj nemas moznost do criev dostat probiotika a miesto nich sa tam rozmnozili kultury, ktore atb neznicili
Naduvanie v zaludku=nedostatok kyselin a pravdepodobne mas aj nedostatok enzymov. Tj ak si to vsetko menovane nedoplnis, smerujes k hromade vaznych zdravotnych problemov, nie len nafukovanie alebo ine malickosti.

Carellova

Trva to asi 2 mesiace už

A tá triaška ? Inak napadlo ma či to nemože byt sposobené kávou. Zda sa
Mi že odkedy pijem kavu sa toto všetko deje ....

aduska051

ak si brala antidepresiva tak najvacsia pravdepodobnost preco si pribrala je prave v nich prave pri depresiach bud ludia z liekov priberaju alebo chudnu...kolko uz mas taketo problemy s traviacim traktom ak mas hnacky tak to je v nizsich castiach gastrotraktu zaludok patri do vyssieho toto co opisujes su skor probĺemy crevne ako so zaludkom...

Carellova

No ja mam : hnacky, naduvanie, krce, nechutenstvo, triaška, bolesti hlavy ..... Unava niekedy teda taka vycerpanosť a slabota ...

Je to ono ? Alebo cl to môže byť prosím ?

Ja som mala HP pred dvomi rokmi presne v takomto case a ked som zacala brat antibiotika velmi som pribrala ... Asi 10 kil aj viac. To ma nastvalo a ak by som mala pribrat znovu to uz by som nezvladla ... Myslite ze to bolo kvoli tym liekom na HP alebo kvoli antidepresivam ktore som vtedy zacala mat ?

Velka vdaka !!

aduska051

HP sposobuje chronicke zapaly zaludka (gastritidu), vredy...liecit by sa mal v kazdom pripade poviem ti to po lopate ze sa doslova zivi tvojou stenou gastera....priznaky mozu byt rozne napr nadm.tvorba zaludocnej kyseliny,bolesti,krce, priznakom moze byt aj to, ze pacienti sa snazia bolesti zahnat jedlom...

mate59

príznaky nemusíš pociťovať vôbec žiadne,ale ak sa nelieči,stenčuje sa ochrana sliznice žalúdka a potom vzniknú žalud. vredy.