má ma len ako vedlajšiu zábavku ??

Príspevok v téme: má ma len ako vedlajšiu zábavku ??
vevericka12345

Spoznala som jedneho cloveka. je o dost starsi ako ja.dost casto sa stretavame pretoze chodi ku mne do prace. v podstate sme spolu skoro denne. najprv sme sa len tak trosku kamaratili, par krat ma odviezol domov,zdoverila som sa mu, on mne tiez, porozpravali sme sa . bolo to strasne super mat niekoho takeho.. lenze casom mi povedal ze ma ma velmi rad.. radsej nez ako kamaratku .. povedala som mu ,ze o tom uz nechcem nikdy pocut. odvtedy mi to nepovedal..bavili sme sa aj nadalej , ale moje city k nemu sa zacali menit. uz to nebol len kamarat.. po case ked ma vozil domov, sme sa zacali bozkavat, a skoncilo to pri orale.. teraz ma vozieva domov a vzdy to pri tom skonci, pretoze ma pritahuje a ja mu nedokazem odolat. ale mam pocit, ze uz ma ma len na to... ze uz ma nema vobec rad , a ide len o toto jedno ... on je zenaty a ma deti.. viem ze spolu v podstate "neziju" ale to je jedno.. viem ze ma povazuje len ako milenku .... ale uz neviem ako sa toho mam zbavit... potrebujem poradit ako mu dat zbohom ked sa s nim kazdy den stretavam a tak moc ho lubim :(je to s nim strasne fajn . ale mam pocit ako by ma vobec nebral vazne a mal ma uz uplne na haku .potrebujem aby aj on zacal zase citit nieco ku mne, ak to tak neni ... aky mu mam dat dovod ?? mam zacat so sebou nieco robit ?? aby mal o mna zaujem ? ?alebo sa na to cele mam jednoducho vykaslat.. poradte :(