Po akej dobe vam partner vyznal city a kedy mu povedat o svojich?

Príspevok v téme: Po akej dobe vam partner vyznal city a kedy mu povedat o svojich?
anjelik123

Po 2 mesiacoch som to bola ja, kto prvy povedal, ze lubim ta.On nie:( Len tak povedal lubim...Ale objimal, hladkal, bozkaval.O tyzden neskor som mu povedala, ze to asi tak neciti, ked mi odpovedal takym sposobom, takze mi povedal, ze to nie je pravda, len ze on na take veci moc nie je a povedal 'Lubim Ta'.Ale bojim sa, ze to na dlhu dobu bolo vsetko:( A milujem ta, to je dost v nedohladne.:( Ako to bolo u vas?

User_37597

lubim ta som povedala ja asi po 4 mesiacoch.opatoval to no milujem ta som povedala po pol roku zas ja a vtedy to neopatoval.ale to co potom prislo o dva mesiace nato..hmmm...to bolo vyznane lasky na ake sa nezabuda.take milujem ta uz nikdy v zivote od nikoho ineho ako od neho nebudem pocut.takze myslim si ze sa oplati pockat si na to "prave orechove".

lulu22

presne ako píše Ivet, nie každý môže vedieť dávať najavo svoje city verbálne.. a preto neznamená, že ak ti to nehovorí, že ťa neľúbi. Veď by s tebou nebol :)

IVETT16

Mne to povedal asi po troch mesiacoch a bol prvy, ja som mu na to odpovedala asi dalsie dva mesiace "aj ja teba", ale nikdy som mu "lubim ta" nepovedala, az po tych dalsich cca 2 mesiacoch. Nebola som zvyknuta niekomu to hovorit, doma sme si to nehovorili, ani rodicia nam to nehovorili a vedeli sme ze nas lubia. Ani som nikdy nepocula, ze by si to navzajom medzi sebou povedali rodicia a predsa som vedela ze sa lubia. Takze podla mna ta naozaj moze lubit, len nie je zvyknuty zrovna na tento prejav lasky. Nie je zvyknuty lasku ukazovat slovami, ale radsej to da najavo inak - dotykmi, pohladmi, bozkami...

anjelik123

To ano, davam ti zapravdu.A myslis, ze ten moj to tak citi?Podla toho, co povedal a ako sa spraval...Troska som sa citila, ako keby som ho k tomu 'dokopla'

lulu22

anjelik, ako poviem ti, že lepšie je, ak to naozaj cíti a nepovie ti to tak často ako ty chceš..ako keby si to počúvala denno-denne a pritom by to nebola pravda :)

anjelik123

Aha a este mi povedal, ze to som mohla z jeho dotykov a pohladeni vycitit a ze keby ma nelubil, ani by so mnou nebol.Lenze my zeny to potrebujeme pocut, no nie?A najkrajsie z oci do oci:(