Bojím sa , že ma neprjímu na gymnázium

Príspevok v téme: Bojím sa , že ma neprjímu na gymnázium
Simona56

Velmi sa bojím , vždy som po tom túžila a iná skola ani nepripadá do úvahy.Ale jeden malý problém je že nie som jednotkárka . V 6.r som mala samé jednotky , v siedmom väčšina dvojek , v osmom samé dvojky a teraz to tiež nevyzerá najružovejšie budem mať asi 4 dvojky a 4 jednotky . Viem , že to ešte nieje isté ale ked nic nepokazím tak to tak bude , opravovať sa už tak velmi nedá.Mohla by som mať aj lepšie známky ale 2 učitelia na mne tzv. sedia a doteraz som s tým nic nerobila a uz ani neriesim. Mám šancu dostať sa na gymko ? Veľa závisí aj od monitoru ale aj tak ... bojím sa a mám z toho depky.. Niekedy ked dostanem horsiu známku napr.3 tak mi ide az do placu.. :(

Simona56

Ďakujem za podporu :) Trochu ste ma povzbudili .. Ale napr , moju kamarátku preminulý rok neprijali a to mala vzdy ciste jednotky a monitor na 70% .. ale na prjímacky nesla .. .. no tak sa velmi bojím

fazula gula

:D Moooja zlata....nemaj strach ja som na gymku 3ti rok a to som mala jedine do 5 rocnika ciste jednotky a od vtedy k tomu pribudlo vzdy 5 dvojak dokonca som mala raz trojku z matiky v deviatke...na monitor som sa ucila len tak ze som si spravila par monitorov z predchadzajucich rokov...spravila som ho na 55 a 60% a na prijmacky na strednu som sa vobec neucila...prijmacky som spravila ako jedna z najlepsich a teraz dokonca z matiky mam ciste jednotky a idem z nej maturovat....neprehanaj a trochu polav od stresovania :) stres je to najhorsie...na prijmackach som si vylozila nohy a bola som kludna...a dobre to dopadlo :) hlavu horee :)

maruska123

hlasilo sa vzdy vela ludi...a plac ti nepomoze k tomu, aby si sa tam dostala...radsej sa uc a nesed za internetom...ja mat tvoje problemy...

maruska123

teraz uz beru aj horsie priemery na gympel..uz davno sa neberu na gympel len jednotkari...deti je malo a gymnazia sa biju o ziakov, pretoze za kazdeho ziaka maju peniaze...teda polavuju na poziadavkach...co ma za nasledok aj velke znizenie urovne gymnazii..uz to nie je to co to byvalo