Hyperaktivny,alebo potrebuje uputat na seba len pozornost?

hviezda01

uz zase..ja neviem,ci su niektore mamicky take haklive na svoje deti,alebo co...znova mi volala mamicka,vraj moj syn jej synovi urobil skrabanec na krku,ked som sa ho na to doma pytala,tak mi povedal,ze sa hral s naramkom,ktory mu vystrelil a prave tomu spoluziakovi do krka..viem,ze moj syn nieje taky,kam ho posadi,tam je,ale ani neni najhorsi.Lenze pri tejto mamicke si pripadam,ze mam najhoriseho syna na svete...o chvilu mi bude volat uz len vtedy,ked na nehop skaredo pozrie.Ked mi volala naposledy,taksom to trocha v skole zistovala,a sama ucitelka mi povedala,ze ani ten jej syn nieje dobry,a vraj kazdeho dost provokuje...co by ste robili,ak by ste mali podobny problem,alebo radsej by som bola,keby sa ozvala niektora mamicka,ktora ma stym skusenosti.Dakujem

hviezda01

ja neviem,ci je hyperaktivny,lebo mi to nikto nepovedal,len je trocha zivsi,ani ucitelka mi nepovedala,ze je hyperaktivny,mozno len potrebuje na seba uputat pozornost...naposledy ked som um dohovarala,ze robi spooluziakovi zle,tak mi povedal,ze on mu zle nerobi,mozno si to ani neuvedomuje,alebo ja uz neviem