Mali ste chlapa len na sex?

Príspevok v téme: Mali ste chlapa len na sex?
Zoja123

Ahojte, neviem ci tu uz bola tato tema, pravdepodobne ano, no chcem sa opytat hlavne bab/zien, ktore mali chlapa len na sex, ako tento \"vztah\" prebiehal v ich rezii :) Ako casto ste sa napr. stretavali,alebo ci ste robili spolu aj ine veci (sli na poharik..) a tak :) Zaujima ma , ci su v taktomto niecom nejake nepisane pravidla, za ktore by sa nemalo ist

veronika83

nie, nemali sme.. ale vazne o tom uvazujem. v ramci zachovania dobrych medziludskych vztahov poslednu dobu:D (asi nejake starodievocke prejavy sa zacinaju ozyvat) nuz, ale pri mojom stasti na chlapov..

Maddie

Zoja123 - ja si takto zijem tiez akurat s tym rozdielom ze je to môj ex. Existuje mnoho nazorov ako po rozchode s tym dotycnym uz nemat nic ale my sme sa rozhodli pre tento spôsob zivota pretoze nam to obom chybalo. Do takehoto "vztahu" by som sla naozaj len s clovekom ktoreho dobre poznam s ktorym som si nieco odzila ktoreho mam rada. Zatial to funguje, city medzi nami nie su nakolko kvôli tomu sme sa rozisli, pretoze uz sme sa nelubili bolo to cisto len v takej kamaratskej forme. Sme obaja spokojni, nezadani a to coho sa musi vela parov vzdat..tak my to mame..ak mame chut tak si doprajeme a je to fajn, lebo viem co cakat od neho a co on môze cakat odomna ;) Samozrejme ak by prisla nova znamost tak vtedy by jeden z nas cuvol. Je to kazdeho osobna vec, ale musi clovek poznat svoje hranice, lebo v pripade ak by si zacala k nemu nieco citit...tak bud mu to treba povedat alebo hned skoncit, aby ten v podstate kamaratsky vztah co ste si vypestovali medzi sebou sa nepokazil ;)

lulu22

ovecka, no teda..tak dlho už? a ty čo k nej cítiš? keď to baba s tebou ťahá takto už 2roky, ona musí byť určite zamilovaná.. ale zase keď Vám to tak vyhovuje..

no pekne, chlapi sú teda ešte viac komplikovanejší v tomto smere ako my ženy :D

IFQY

lulu22... ide oto že u chlapov iba sex a laska nema od seba až tak daleko preto sa tak nezne dokažu spravať k obom pripadom a njekedy sam chlap nevie či to je laska alebo len o sexe...podľa mna ide oto ako si ti dvaja ludja sadnu a aku zivotne situacie momentalne zazivaju ci voebc na vztah maju cas a chut..pravidelny sex potrebuje kazdy ci us chlap alebo zena (aj ked sa niektore snazia tvarit ze nie ) no nie vzdy je chut aj na vztah a človek si toho druheho len tak oťukava rozmaznava a dopriava si spoločnu rozkoš a nehu a vlastne všetko čo im od života chyba a od partnera potrebuju :-P

*inko

ovecka a preco sa obavas toho, ze sa zamilujes? :)
a k teme: nie nemala, ale neodsudzujem... pokym to vyhovuje obom, ich vec

0vecka

2 lulu22 ja mam nieco podobne... u mna je to skor o tom ze som uz 2 roky nikoho nemal teda ziadny vztah a to tulenie mi chyba ... rovnako ako sex ...

u nas je to podobne tiez u mna prespava cez vikendy a beriem ju aspon raz za tyzden na veceru/obed alebo ideme niekam na cely den... obcas sa aj ja obavam ze sa zamilujem...

Traacy

Zoja, ja som mala istú dobu jedného, s ktorým som iba spávala. Najskôr to bolo jeden krát do týždňa, potom 2, stretávali sme sa častejšie a častejšie. Najskôr ma priťahoval len fyzicky ale tak veľmi ako doteraz ešte nikto. No po čase som sa do neho zaľúbila, a je to tak už 2 a pol roka. Stále ma veľmi priťahuje, ale navyše ho aj milujem. Všetko klape. Ale zo začiatku som nebola naivná pipina, a nemyslela som si naivne, že nám to vydrží. Teraz si tým nemôžem byť istá stále, ale verím v to :)

lulu22

Tak ti prajem, nech máš naozaj takú pevnú vôlu a nezamiluješ sa.. Lebo v 90% sa žena aj tak nakoniec zabuchne do svojho milenca. Ja neviem, ja som taká, že sa nedokážem milovať s niekým, ku komu nič necítim.
Zrovna mi včera kamoška opisovala ako je zamilovaná do jedného chlapa, s ktorým sa takto stretáva, lebo on nechce vzťah.. Síce chodia spolu von, aj na večere, prespáva u neho, objíma ju, túlia sa k sebe... ale jemu sa už že zdá, že sa na neho namotala. Tak potom mi chlapi vysvetlite, prečo sa tak pekne dokážete chovať k niekomu, s kým chcete len sexovať?? Teda toto by som sa opýtala rada toho jej, ale je dosť ďaleko :D

Zoja123

DobraRada :)a teda aj ostatni, dakujem za prispevky...ono v podstate ide o to,ze som mala trojrocny vztah, ktory miestami casto vyzeral ze sa skonci az svadbou, no nestalo sa a ja v pritomnosti ani v blizkej buducnosti nemam ziadnu silu ani chut budovat nieco ako NOVY vztah a absolvovat to cele od zaciatku..preto som si nasla niekoho, s ktorym nam v podstate ide len o to jedno,pretoze potrebujem sex, tak ako vela zien. A viem ze treba mat na to zaludok a povahu, len ma zaujimal nazor tych, ktore to prezili, ako sa to cele vyvijalo..a pevne dufam ze v nijake hlbsie city to neprejde...ak by to tak vyzeralo,ze sa zacinam do toho pohruzovat viac a viac pravdepodobne by som sa s dotycnym prestala co najskor stretavat...

Jooe Ker

nie ...... no nebudem tvrdit ,ze sa to nemoze stat ....... zatial vsak nemam "vyvinute" charitativne zmyslanie (spravanie) :-)