Udrel ma, opustila som ho..ale co bude dalej so mnou

Príspevok v téme: Udrel ma, opustila som ho..ale co bude dalej so mnou
Ajisinka

Ahojte..Pred casom som tu zalozila temu: www.zdravie.sk
Veci sa pohli ale trochu inym smerom- bola som u lekara na ultrazvuku a jednoducho ked som videla male tlkuce srdiecko rozhodla som sa ze na interupciu nepojdem. Povedala som to v praci sef to prijal celkom dobre, ze budem pracovat kym budem moct a ked sa narodi male a budeme mat nedostatok penazi tak nebudem na materskej ale budem mu mailovo pomahat z domu a brat ze zato normalne mzdu. S radostou som prisla domov rozpravala to partnerovi a vysluzila som si zato krik ci som normalna ze chcem pracovat aj dalej, dostala som jednu dve facky- neviem co by bolo dalej ale vtedy prisiel svokor a videl ze sa na mna priatel "rozmachol" tak ho zastavil. Na to som povedala len ze si balim veci odchadzam k svojim rodicom a v zivote ho nechcem vidiet.
Lenze aj napriek tomu mi chyba a bojim sa ci dieta zvladnem sama. Moji rodicia to prijali celkom v poriadku, Mamka je na invalidnom dochodku doma cize by mi pomohla ale i tak mam strach ci budem dobrou matkou..

Ajisinka

Boli sme spolu vyso 6rokov..
A tam ani tak neslo o to ze pracujem o zivenie ale o to ze zarabam viac ako on, ze som si robotu podla neho nasla urcite cez postel atd.. Jeho vymysly,..

zhrozenaaa

kolko snim si ked mozem vediet ??..
ved on sa spraval bezpricetne.. moze spravit hocico.. dietatu neviem ci by bol schopny nieco spravit ale nikdy si nebudes ista.. ale mozno dietatu ani nie ved preto sa tak k tebe spraval....... chce aby si bola doma a starala sa o vase dieta.. ale nepochopil to ze ty musis pracovat aby ste 3 z toho vyzili..

Ajisinka

trochu som sa zlakla ked pisete ze ked dokazal udriet mna- mam mat strach ze udrie aj dieta?
A hekticke obdobie mi zacalo v momente ked som zavrela dvere od ich bytu. nepresla minutka aby mi nepisal nevolal..

jajka001_

alebo ber tu druhu moznost lebo ak budes mat dieta s takym chlapom, on bude otcom tvojho dietata navzdy aj ked nebudete spolu...nasilnik bude vzdy robit problemy, a ked nepracuje, ani vyzivne platit nebude.

jajka001_

bude otcom tak bude mat nejake prava. je mozne ze cez dieta sa bude snazit priputat si ta a ovladat ta. potrebujes oporu vo svojej rodine. take typy obycajne nemaju skutocny zaujem o deti, nechcu sa starat, chodit s nimi von, obliekat ich, krmit, prebalovat, behat s nimi po lekaroch.
ale je povinny platit ti vyzivne.
to vsetko vyriesite na sude, aj styk s dietatom, aj peniaze. vo vacsine pripadov dieta prisudia matke - si vo vyhode, pretoze mas na rozdiel od neho pracu, mas kde byvat takze nie si odkazana na neho, navyse, udrel ta - sud mu moze ulozit obmedzenia co sa tyka styku. to sa vsetko este ale uvidi, ako sa bude chovat v najblizsich dnoch. podla mna budes mat teraz dost hekticke obdobie. vela sily ti prajem.

zhrozenaaa

uz len tomu ze si mlada, sikovna tak mas na viac ako len na zivot s chlapom co ta bude mladit.. a este mas uzasnu pracu s uzasnym sefom..... zivota sa neboj budes sa mat dobre a male tiez....
a najdes niekoho kto bude lubit aj teba aj tvoje dieta hoci to uz nebude jeho otec

zhrozenaaa

sprav ako uznas za vhodne mas svoj rozum ale aby si nelutovala tí co ti tu pisu vedia co pisu ....... a raz isto povies mali pravdu.......

jajka001_

ale ne šak on neni takyyy.... si slepa ako ine baby bez stipky sebaucty. este si nahovor ze ty si na vine, ze si ho vyprovokovala. normalny, dobry muz, nezavisle od toho ci ta lubi, nezavisle od toho ci je nahnevany, NEUDRIE ZENU. proste mu to neda aj keby co bolo. on ta udrel, nema zabrany, a spravi to zas.

zhrozenaaa

pred otcom to nespravi ale jeho otec tam stale nebude.. shak si zober ze je agresivny krici na teba bez dovodne a si tehotna!! a ked ta dokazal udriet a si este napisala ze nevies co by bolo keby jeho otec neprisiel.... CHCES SA NECHAT MLATIT CELY ZIVOT ????....... aj s tvojim dietatom ??