Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Atopický ekzém

Príspevok v téme: Atopický ekzém
bardolino

Prosím vas, ak máte niekto atopicku dermatitídu (teda atopický ekzem) čo používate ake pripravky.Mne uz nepomaha nic a mam to 20 rokov cize od malicka a stale ma nevedia avyliecit je to stale horsie a horsie...Kožná a alergologička mi stale davaju hormonalne maste co to iba potlacia na chvilku ale akonahle ich nachvilku vysadim koniec.Mate niekto skusenosti z ludovymi liecitelmi..ja už som naozaj zufala je to velky handikep pre mna....

maik

Ahoj, napiš mi na mail: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti v prilohe viacej aj výsledok z praxe - nie potláčanie ekzému, ale vyliečenie.

:)

Môj syn má psoriázu a zaujímalo by ma aký je rozdiel medzi ňou a at. ekzémom.
Alena - at.ekzém vie liečiť p. Dedík z Tr. Teplíc, snáď nájdeš naňho kontakt na int.

alena321

Možno nejaké bylinky na prečistenie organizmu by mohli pomôcť alebo more je velmi dobre na kožne ochorenia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.