nechut na sex

AlexSandra

Baby, neberte to v zlom, ale pecko ste si neskusili pozriet pre inspiraciu? Mne to obcas pomaha. Tiez mam podobny problem, no za parnera by som aj zivot dala, takze to nebude nevhodnostou chlapa. Laurina, ty si ako dlho s partnerom?

RNG

Hod si do Google.com tie slova a ukaze sa ti stovky roznych obchodov, co to predavaju.
Spravna davka je okolo gramov, bez ohladu na to, co je napisane na flaske od vyrobcov.
Momentalne ma iherb.com najnizsie postovne na Slovensko a pomerne velmi dobry sortiment, takze je si z coho vybrat. Ale aj ine obchody su dobre, ja objednavam hodne od puritan.com , Swansonvitamins.com
Viacej mojich prispevkov najdes , ked zadas ziadanu temu a moj nicok do vasho google.sk To aby som sa nemusel znova a znova opakovat.

RNG

Dakedy pomozu aj rozne povzbudive latky, ako Dong Quai, damiana, maca a podobne.
Niekedy je na vine stres, proti tomu su rozne destresovacie techniky.
Odporucam odstranit stres co najviac, lebo inac nasleduju stovky roznych zdravotnych problemov.
Niekedy je to nedostatok spanku, zle travenie a vyziva, spomalena cinnost stitnej zlazy, ktora v zapati zmeni cinnosti inych zliaz, ale to sa da riesit doplnkom jodu velmi casto.

Maoam

robis dobre, podla mna ti to treba, telo aj dusa chcu ostat take nedotknute, po tom vsetkom co mas za sebou je to prirodzena reakcia

tak sa vlastne vycistis od toho zleho

Maoam

no Laurina a zvlast u zien, emocionalny stav je dost rozhodujuci, tieto veci su podvedome, s niekym si ako nymfa, iny ta necha chladnou, alebo po dvoch-troch mesiacoch pociatocneho osialu to ochladne, proste nie je vhodny partner (ale je vhodny pre inu), nechaj tomu cas, pozoruj to trocha, mala si dost vypäte mesiace si myslim, takze podla mna telo vyplo na cas tie veci, ktore nie su teraz najdolezitejsie, dopraj si viac kludu a rozmaznaj sa niecim prijemnym

Maoam

alebo je ten vas partner nevhodny, nehodite sa mozno k sebe po tejto stranke, moznosti je vzdy viac

a niekedy je utlm na nejaky cas normalny, ako aj hlad, clovek ma rozne fazy a sexualita je velmi zavisla od celkovej pohody, od stavu psychiky, od stresoveho levelu, mozno mate aj daku blokadu, pomohla by masaz, akupunktura, doplnit vitaminy, mineraly...nejaky wellness, proste vypnut a tak..