podari sa mi to ?

Maoam

ake mas miery? to je dolezitejsie ako vyska a vaha, lebo vaha a miery su u kazdeho uplne inak, teda ide o to, ake to mas rozlozene, ak ti nejde ani tak o kila,ale o centimetre, tak urcite aerobna cinnost aspon 4-5x do tyzdna (beh, bicykel, stacionar, elipticky trenazer) cokolvek take co krasne spaluje tuky, nizka zataz ale aspon 45-60min a pojde to dole aj zo zadku aj zo stehien

milka48

Nejde mi o to schudnut 10kg ale skor aby sa mi zmensil zadok nohy ....

HAK neberiem a slabiny hm neviem niekedy chut na sladke ale ked som v tranze chudnutia :D tak sa krotím ....

Maoam

podla mna je to nerealne, ak na to chces ist normalnym sposobom a nie tak ze nebudes nic jest a kazdy den tri hodiny sportovat

za normalnych okolnosti, ak patricne upravis stravu a pridas pravidelny aerobny pohyb + nejake to posilovanie, do februara nejakych 5kg je realnych, idu Vianoce a do februara mas tri mesiace casu, takze tych 5kg aj ano, mas normalnu hmotnost, takze z takej hmotnosti sa nechude az tak rychlo, max 1-2kg za mesiac, skor 1-1,5kg sa povazuje za uspech hlavne je aby to bolo bez jojo-efektu

dolezitejsie ako vaha, su MIERY a to, aky mas jedalnicek, ktore slabiny mas, ci sladkosti alebo mastne, alebo vecerne jedenie, stresove jedenie, beries HAK? atd.

tych 10kg to by znamenalo ze tvoj ciel je 55kg na 170cm, to je dost, tak do leta je to realne ale neviem ci vobec ti treba chudnut az na 55kg, to je dost malo na tu vysku tak ale ty vies ;-)