Som frigidna ci?

Príspevok v téme: Som frigidna ci?
trumpeta

Prosim pomôžte mi alebo sa aspoň skúste vyjadriť, lebo sama sebe už prestávam rozumieť.....Mam priateľa, už pomaly 2 roky, obaja sme dospelí, zatiaľ sme spolu nespali, takto nám to vyhovuje, vždy sme si to vedeli vynahradiť nejak ináč, nič nám nechýba v tomto smere....len neviem, čo sa stalo so mnou, ale v poslednej dobe mi začína prekážať, keď ho vidím nahého, alebo keď ho neustále na mne niečo vzruší a už je " v pozore", či keď sa ráno prebúdzame a ako ma zo zadu obíjma tak ho stále cítim tvrdého a už ma to prestalo tešiť,ale skôr mi to prekáža....neviem čo sa stalo, zmenilo....bojím sa toho, že to bude stále len horšie a horšie....ľubim ho a nechcem mu tak ubližovať , už aj on si to na mne všimol, že ho často odmietam, odbíjam, nemám chuť sa s nim v tomto smere naťahovať ani nič.....prosím poraďte....vďaka

blondula

jeeeezis !! dva roky ho mucis,jemu normalne sa stopori a robis z toho vedu !!!! ako mozes vediet ze vam to nechyba,ked to nerobite ?? kokos,neviem si predstavit,zeby som zila s clovekom ktoreho lubim 2 roky,nemilujeme sa a este mi bude vadit,ked sa mu postavi !!! mala by si si najst "choreho" chlapa a nie jeho nicit !! .... neber to v zlom,ale musela som to takto napisat !!
zeny sa stazuju FURT !!! ci uz ich chlapom stoji,alebo nie !!! :DDDDD

trumpeta

nie nespali sme spolu, ale o to nejde, on je normalny a nie nejaky blbec, co s tym ma taky problem ako 99% ludi na svete.....len to vsetko uz zacal vnimat, ze co mi je a je strasne sklamany, ma pocit, ze ma uz nepritahuje a ze uplne zlyhal a tak.... a mna to velmi trapi, lebo to tak nie je, ja s tym mam problem vseobecne :(

bibba

jaaaj vy ste spolu vobec nespali? :D ja ze mate iba nejaku krizu... hmmm... ja neviem. urcite neni spokojny, aj ked ta mozno moze mat rad... vyspi sa s nim a hotovo.

kredita

naozaj sa najdu este taki, co cakaju do svadby.. ja si myslim, ze pokial si tu sexualnu chut dokazali dobre vybit na inych hratkach (oral, hand job, 69,...),tak ten chalan urcite netuzi az tak po sexe, aby ju musiel podviest...
no ine to bude, ak ti tato nalada pretrva, pretoze istym sposobom sa bude musiet filtrovat.. hlavne mu nezacni robit chute, ked uz vopred vies, ze sa na nic take necitis ;)

mne sa tiez stava, ze uplne stratim chut a vzdy mi pomoze, ked spolu chvilu nie sme :)
nie je problem v tom, ze dava az moc casto najavo, ze je nadrzany? to totizto mna dokaze odradit...

janekMY33

Ved to musi byt s tvojej strany sebecke lebo zdravy chlap potrebuje sex a ked mu ho nedavas tak trpi a caka ze casom mozna ano ale ty si rozhodnuta ze nikdy tak on dufa zbitocne a mas pravdu casom to bude horsie zacne ti to vicitat a hadat sa kvoly tomu

trumpeta

počkaj, tak zase preto, že sme spolu ešte nespali neznamená, že sme bez apetítu....joj veď v tom vôbec nebol problém :(....vôbec nejde o to, či sme spolu spali či nie...myslím, že je veľa párov, ktoré spolu nespia, lebo napr. čakajú do svadby a podobne....len prečo bolo doteraz všetko fajn a zrazu mi príde všetko zvláštne, mužské pohlavie ma vôbec nevzrušuje a nemám na nič chuť, to ma trápi :(

ano.

pockat, ako moze byt pokles apetitu ? ked tam ziadny za dva roky nebol, ved keby bol tak by sa po tak dlhom case uz \"zblizili\" davno.

inak ti tu baby dobre radia, nemozes len tak oddelit dva problemy ktore navzajom suvisia.

aj ta veta ze nebola na to prilezitost, ved v prvom prispevku pises ze byva pred tebou nahy, alebo ze sa spolu prebudzate, ved to uz sa lepsia prilezitost ani neda :D

[zruseny17]

nemas za co,hlavne to nesilit,nerobit nic co nechces,ked tak dat si troska od dotykov pauzu-po vzajomnej dohode a potom uvidis ze sa chut vrati:) aj ja mavam obdobia "nechute",je to normalne,nie sme stroje:)