Som frigidna ci?

Príspevok v téme: Som frigidna ci?
trumpeta

Prosim pomôžte mi alebo sa aspoň skúste vyjadriť, lebo sama sebe už prestávam rozumieť.....Mam priateľa, už pomaly 2 roky, obaja sme dospelí, zatiaľ sme spolu nespali, takto nám to vyhovuje, vždy sme si to vedeli vynahradiť nejak ináč, nič nám nechýba v tomto smere....len neviem, čo sa stalo so mnou, ale v poslednej dobe mi začína prekážať, keď ho vidím nahého, alebo keď ho neustále na mne niečo vzruší a už je " v pozore", či keď sa ráno prebúdzame a ako ma zo zadu obíjma tak ho stále cítim tvrdého a už ma to prestalo tešiť,ale skôr mi to prekáža....neviem čo sa stalo, zmenilo....bojím sa toho, že to bude stále len horšie a horšie....ľubim ho a nechcem mu tak ubližovať , už aj on si to na mne všimol, že ho často odmietam, odbíjam, nemám chuť sa s nim v tomto smere naťahovať ani nič.....prosím poraďte....vďaka

[zruseny17]

nuz ak nemas nejake ine zdravotne problemy,pripadne nejake osobne,sukromne ci pracovne a je medzi vami vsetko tak ako predtym,tak asi ide len o pokles apetitu...citala som ze to moze suvisiet s prichodom zimnych dni-sme unaveni,apaticki a bez nalady-tzv.jesenne depresie...alebo uz z teba vyprchava ta prvotna tuzba a vas vztah sa posunie do inej roviny...myslim ze by pomohlo sa o tom s partnerom porozpravat,vysvetlit mu ze sa nic nedeje,uistit ho o svojej laske,poprosit ho o trpezlivost a to ostatne je uz len na nom a tebe...nech sa vam dari,papa:)

trumpeta

joooj, dakujem ti, ze sa vyjadrujes k niecomu,o co som nikoho neziadala....fakt dik mam skvelu naladu....to problem nie je a ty to neries hlavne....a nespravam sa tak naschval, neviem preco je to zrazu take ake je a s tym som chcela poradit, ale asi nie od teba, vdaka.

maruska123

takych tu uz bolo

prepac, ale si strasne naivna, daj si dole tie ruzove okuliare a zacni zit realitu, nie sen

btw ked sa k nemu budes takto spravat, tak ma este vacsiu motivaciu ta podviest

trumpeta

aby bolo jasne, moj priatel ma fakt nepodvadza a ani nepodvedie, my mame v tomto jasno a to nie je problem....ja len neviem preco mam odrazu take stavy, nerozumiem tomu a bojim sa, ze mu ublizim alebo fakt neviem ... :(

maruska123

trumpeta fakt nesnaz sa byt taka naivna..ja nehovorim, ze tvoj frajer ta podvadza, ale mozno casom zacne...bez sexu nevydrzi ziaden chlap..daj si poradit...

chlapi dokazu do oci tvrdit, ze by nikdy nepodviedli, veris im a potom zistis, ze ta podviedli..osobna skusenost a skusenost skoro kazdej mojej kamaratky

trumpeta

bibba ďakujem, ale o takéto odpovede nestojim....a predstav si, ze nepodviedol, dala by som zato ruku do ohna......nicoho sa nebojime, len prilezitost bola malokedy a neviem, nejak sa do toho nehrnieme, casu dost sme si povedali a bez toho to uz nikdy take nebude.....len sa daco vo mne dodrbalo a uz to nefunguje ... :(

maruska123

mne sa tiez zda 2 roky bez sexu vela..nechcem utocit, ale never tomu, ze tvoj priatel je naozaj spokojny bez sexu a ze mu to takto vyhovuje..ay si nezacal hladat inu...sex je dolezita sucast vztahu, ak sa tomu budes branit, skor si neskor si najde taku, ktora ho uspokoji aj po tejto stranke

fakt neverim, ze je takto spokojny...takeho chlapa niet