Spadla som a udrela som si prsník

Príspevok v téme: Spadla som a udrela som si prsník
Shelly .

Ahojte, dnes ráno som dosť nešťastne spadla dole a udrela som si ľavý prsník. Neviem, kde som nechala ruky, ale spadla som tvárou k zemi a na neho. Je večer a ešte ma stále bolí. Doslova ma pichá v bradavke a okolí ( alebo pálivý pocit, neviem to presne opísať ). Dosť som vyplašená, čo robiť ? K lekárovi keby som išla, asi by nič nezistil. Veď aj inde keď sa udrieme, tak to bolí a máme modrinu potom len..ale viete prsník a riziko rakoviny ...

Weva

Shelly - uprimne si myslim, ze proste mas na prsku modrinu a ta preboli a nic zle sa nestane, ale preco sa stresovat. Uz len to ze sem pise znamena, ze Ta to zamestnava a robis si starost... Podla mna je super, ze to beries tak zodpovedne tak si nechaj poradit od odbornika a potom to s pokojom hod za hlavu :)

Vela stastia!!!

maruska123

ano, v takomto zmysle ano, ale nie je to hlavnym cinitelom, v tomto pripade je hlavnym cinitelom pad, a bohuzial aj z takehoto nestastneho padu rakovina vzniknut moze, ale samozrejme aj nemusi

a preco by jej nemohol doktor pomoct? moze jej urobit sono, alebo nan poslat, a dostat sa na radu tam vacsinou trva, cize asi by som to riesila cim skor

cukríčka

nehovorím, že 100% sám, ale zlé stravovanie, pesimistické myslenie a pod. vecí podnietujú jej vznik. A myslím, že to, že si spadla ešte nič neznamená.

Weva

Pripadne skor ako sa tam prezenies osobne tak proste zavolaj svojej lekarke.

Ja by som zavolala gynekologicke a povedala ze som sa udrela a ze nechcem robit paniku ani nic zanedbat...

Mozno Ti len povie, ze to mas sledovat a ak by si ja neviem nahmatala nejaku hrcku (povedzme zrazeninu) alebo Ti zacalo nieco tiect z bradavky a podobne jej opat zavolat.

Naco riskovat - 5 minutovy hovor a uvidis co Ti poradi.

cukríčka

Ja si nemyslím, že pomôže doktor. Ako jej teraz môže pomôcť doktor? To, že si žena udrie prsník ešte nič neznamená, netreba sa stresovať. Je pravda, že možnosť je vždy, ale optimistické myslenie a všetko bude v poriadku. Rakovina je chorobou, ktorú si podľa mňa človek vo veľkej miere privodí sám.