10tyzden tehotenstva- letecky Sydney a spat?

Weva

A ako sa citis? Ako zvladas tehotenstvo? Asi i od toho to zalezi - a tvoj lekar ta pozna najlepsie, ze ci si mala nejake komplikacie a tak...

Ajisinka

sluzobka je naplanovana asi mesiac. dnes ju nahodou objavila v maily uplne som na to zabudla. sef odleti aj sam len ja potom zas nebudem vediet co nove. Cize asi bude najlepsie sa opytat gynekologa.. dakujem vam kocky

Weva

Ja by som to asi urobila tak, ze ak chces ty,ze je to pre Teba fakt nieco vynimocne tak let... a ak to je nejaka otravna sluzobka, tak vyuzi ze si tehotna a hod to na krk niekomu inemu :)

Weva

Uprimne - asi to nie je najlepsie co mozes urobit - pre krvny obeh, dlhe sedenie, stres a casovy posun a podobne ale ani by som z toho nerobila velku paniku.

Ja som letela napriklad v 12tt (hovori sa ze 2 trimester je najviac ok, predtym a potom je to viac rizikove - pred ze potratis a po ze predcasne porodis)... Ja by som zvazila preco mas v plane letiet a prehodnotila.. Na 3 dni do Sydney? Opati sa to vobec :)? Ja som letela len v ramci Europy, lekarka mi vravela ze lety nad 3-4 hodiny by neodporucala lebo je to zbytocna zataz. Nezakazala mi to, len proste povedala, ze ved ak viem, ze som tehotna naco take planovat...

Ty to asi uz mas rozplanovane, ze?

Ainka

na 3 dni do Sydney a spat ?
a to sa ti oplati na taku kratku dobu? ved den sa budes len z casoveho posunu spamatavat ..