plac

Príspevok v téme: plac
Monii

ahojte, neviem co mi je, ale stale placem.. pozrem na nieco, nieco mi to pripomenie a hned placem.. niekade idem, pripomenie mi to nieco, placem .. a takto je to uz asi tyzden :( vobec nemam chut do zivota, rano nechcem vstat z postele, ked mi niekto povie nieco skarede alebo trocha zvysi hlas, zase placem.. ako to zastavit? alebo aspon obmedzit? :(

maruska123

no ja neviem aky mas recept...ci mas na tri mesiace alebo ako...

no tak pre predpis by si si mala ist pred uplynutim tej doby, aby si si stihla kupit dalsi blister a zacala brat na cas

Monii

tak to teda skusim vydrzat a plakat nejak nenapadne :) som rada ze aspon nie som jedina.. a dalsie blistre si mam ist predpisat uz teraz niekedy alebo ked doberem treti?

maruska123

vies co, podla mna je to podmienene tou antikoncepciou..ja som tiez zostala strasne citlive pri antikoncepcii..napr moja kamoska sa pri zacati antikoncepcie aj hodila o zem a plakala...a nikdy predtym sa jej to nestalo..ale ju to potom preslo..tak skus este mesiac, lebo tie prve tri mesiace su take skusobne..a ked to neprejde, tak chod za gynekologom a porad sa s nim o tom...

Monii

taak mala som ich uz aj predtym ked som antikoncepciu nemala, ale to bolo len tak na den-dva.. a mozno nejak dva-tri tyzdne dozadu sa to zacalo zase, intenzivnejsie, a na dlhsie obdobia.. mam take kratke useky kedy som normalna-ked som vonku s kamoskami a nemyslim na nijake suvislosti ktore by sa mi mohli vybavovat pri vsetkych predmetoch naokolo.. dufam ze nie som taka psychopatka ako zniem :/

maruska123

je to dost mozne, antikoncepcie moze sposobovat depresivne stavy a prehnanu citlivost...a je to dost caste

odkedy mas tieto stavy?ako dlho zhruba?