príznaky nejakej choroby??chyba mi nejaky vitamin?

Príspevok v téme: príznaky nejakej choroby??chyba mi nejaky vitamin?
šumienka

Ahojte! Začalo to naprv vypadávanim vlasov, čo je u mna bezne, akurat teraz je to vypadavanie ovela vacssie. Zacali sa mi ale lámat aj nechty, mam kruhy pod očami čo som nikdy nemala, na jednom oku mi povypadávali mihalnice,mam uz tam skoro len polku :( a posledne sa mam asi ekzem alebo co na brade...take mini vyrazky ale asi 100 na ploche 3x3 cm. čo to moze byt?dakujem

RNG

Co tak poskodene travenie a potom ti chyba hromada veci, co ti zle travenie nevie dodat z potravy.
Travenie je vec dostatrku kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik

martinmlm

Akami, pohlavné orgány s tým súvisia čo sa prejavilo na brade, kruhy pod očami jasné prechladnutie obličiek, Nečakaj kým budeš mať ešte väčší problém.

Jefitto

vitamin D, zúčastňuje sa na metabolizme vapnika a vapnik je hlavna jednotka vlasov a nechtov, takže tam asi bude problem...Nachádza sa v rybom tuku, čiže ryby vo vlastnej šťave a hríby, najlepšie čerstve, ale Dčko je aj v sušených, najlepšie ak más zásoby z vlastného zberu. V tých čo kúpiš, najmä v konzerve sú už rôzne sračky, takže to nemusí pomosť

atm

musis k doktorovi... pokial by si bola par mesiacov v koncentraku tak je to bezna vec, ale ak prijimas normalnu stravu, tak je problem skor niekde v tebe

maruska123

urcite by som necakala na odpovede na fore a isla by som co najskor k lekarovi

but ti chyba nejaky vitamin, mineral, alebo nejaka hormonalna porucha? neviem