ked to nejde oralne

kredita

fajka nie je nevera? ved aj bozkavanie je dost velka nevera... no comment

kazdopadne: ked sa priatel spravi, je dolu este citlivejsi, takze to nepripada do uvahy...
a fajcenie cez kondom ma akosi nelaka :/
ja mu to robievam rukou a to sa mu paci, ale som si ista, ze oral by sa mu viac pacil... lenze to chce par pokusov nez sa pride na vyhovujucu metodu..

a vdaka tej citlivosti to nejde ani medzi prsicka bez toho, aby tam bol lubrikant :/ to je velka skoda

amanda20

ja mam tiez tento pripad, mam priatela ktory ma takisto citlivy zalud, ale u nas to nieje problem, naucila som sa mu to robit tak, ze sa zaluda nedotykam vobec nijako

tom332

Čo tak skúsiť použiť kondom ;) to by toho cítil menej možno, alebo skús to jemnejšie ale tak v druhom zmysle slova, alebo ešte ho skús urobiť a za pár min ho začni ešte robiť ústami. :) Porozprávaj sa s ním o tom ;) a možno k niečomu dospejete.

Ja ti úprimne povedané závidím :( mal som priateľku tá sa v tom priam vyžívala ale tú čo som s ňou teraz skrátka 1min a už mi to nechce robiť ústami chýba mi to :( neviem v čom je problém hygiena atď všetko v najlepšom. Aj ona vraví že sa jej môj penis páči. Tak neviem.