Hrčka za uchom

Príspevok v téme: Hrčka za uchom
alx88

Asi pred týždňom som si našla za uchom na kosti malú hrčku,kamarátka mi povedala ,že to mám chrupavku,abo niečo podobné.Lenže mne to nedalo pokoj a ako som si to stále kontrolovala a mágala sa mi zvačšila :-/ Chcem sa vás hlavne spýtať či máte niekto niečo také z okuliarov,lebo mne sa zda že to mám z čelenky,kedže dost často ju nosievam a kolko krat ma z nej aj bolí hlava..k doktorke už zasa nechcem ísť lebo mi už asi dá odporučenie k psychiatrovi..totiž chodím k nej dosť často :-)

alx88

No Maťka ďakujem ti za odpoveď,ale s tou doktorkou ešte asi počkám :o) musím si to prestať najprv mágať a možno to zmizne,pretože keď som to ukázala rodičom tak nado mnou len krútili očami a vraveli že mám zájsť k psychošovi,že tam nič nemám.. :oP ja som totižto strašny hypochonder a každý deň sa strašne kontrolujem,veď ja som si už toľko chorob diagnostikovala že naši sú za mňa na nervy..V decembri mám ísť aj tak k obvodnej na krv ,tak ak to nezmizne spýtam sa jej nato..

666_martinka

urcite si to daj skontrolovat....za to nic nedas...nechcem ta strasit, ale aby si to nepodcenovala...kamaratkina mamina si nasla hrcku za uchom a zistili jej ze to je zhubny nador:/...utekaj doktorke..pre istotu