ucinne latky HAK

AlexSandra

Maruska!

Ja mam 5. gynekologa. Popisem:

1. chodila som k nemu s vytokmi (totiz neinfekcnymi), on bez akehokolvek rozboru na mne otestoval celu skalu pripravkov

2. Sice prijemny, no raz sa mi pokusal rozpucit cystu rukami a 2 dni som nemohla vstat zo stolicky (hoci ine damy by za neho i zivot dali - v zmysle, aky je dobry). Ked sa mi objavil ozajstny zapal asi 3.krat v zivote, asi nedolieceny ten prvy, vykaslal sa mi urobit ster, spoliehal sa na svoje ocko. Ja som totiz kvoli vysetrenie precestovala 250 km..

3. Podla kamosky fajnovej pravnicky uplne genialny gynekolog, dostal ju z komplikovanych chronickych "gyneko-uro" zapalov. Mne vsak nijak so zapalmi nepomohol. A mimochodom, kazda jeho navsteva ma stala 30-50 eur.

4. Mlada zenska, co pocuva pacientku, snazi sa pomoct, no ordinuje len 4h tyzdenne, cize sa mi tam nedalo proste dostat. Zvycajne ju zvykla zastupovat ohundrana matka, ktora sa ma pytala, ci to chcem mat pozitivne tie vysledky a ze co otravujem.

5. ten, co mi predpisal HAK, mily, dobre referencie, bola som u neho len raz. Konretne, mala som od chladu prechladnute bolave vajecniky. Okrem toho, ziaden inym prejav. Nalez: Cakom pak negativny.

Tak mi povedzte, ci som ja sibnuta, alebo lekari blbi, alebo som smoliar, alebo mimozemstanka a som imunna voci na Zemi dostupnym metodam diagnostiky a liecby..

Ospravednujem sa za moje vylevy

maruska123

a este dodam, ze moja chut na sex bola na bode mrazu, citila som sa ako frigidna, fakt...teraz neberiem ziadnu, tak trochu sa mi zda ze sa mi to upravuje, tak snad to bude lepsie