manzelove hobby

Príspevok v téme: manzelove hobby
hviezda01

...dnes mi manzel povedal,ze by si nezakladal rodinu,keby vedel,ze mu jeho konicek zaberie tolko casu...nakolko je do toho uplne zblazneny,tak na nas nema vela casu,uplne ma to polozilo,lebo mi to prislo,akokeby mi naznacil,ze lutuje,ze nas ma..:-(..mam teraz strasne zmiesane pocity ...co si mam o tom ymsliet??:-(

hviezda01

miladka,ja viem,ze to urcite tak nemyslel,len mne to v prvom momente preletelo cez hlavu...uz sme sa neraz za to hadali,povedala som mu,ze ma radsej polovnictvo,ako nas,ale povedal,ze to neni pravda,ze ho to prosto len bavi...deti odrastu,a bude dumat,kedy tak rychlo vyrastli??...len potom uz bude neskoro...aby toho raz nelutoval

hviezda01

je pravda,ze tam nieje kazdy den,ale mna hneva to,ked mi povie,ze uz dlho nebol v lese,lebo ma vela roboty...preco nepovie,ze nema cas na deti,lebo ma vela roboty??..toto ma sere...z roboty chodi az vecer,a ked nahodou pride skoerj,tak sa zacnem tesim,ale predcasne,lebo niekedy sa ani nenaje,a uz ho zas neni,co ide von...teda do lesa

milada1111

to co tvoj muz povedal,neznamena,ze to tak od slova do slova myslel!! viem,ze to znelo blbo od neho,ale dakedy muzi nerozmyslaju nad tym co povedia.on to povedal trosku z inej stranky ako to bolo myslene.myslim,ze ked uz vas ma tak by vas urco nevymenil za to hobby :-) skor myslel na minulost,teraz je pritomnost takze to je o niecom inom.kazdopadne by som sa ho na to opytala,ze ci by vas vymenil za to hobby,ci ho tak viac miluje ako svoje deti a teba

??!!??

no tak to je maniak...môj otec bol poľovník...každý deň v lese.... ale tak to nei je až taký strašný koníček že by musel chodiť každý deň.....nič sa nestane keď 3 dni v týždni neuvidí stromy a srnky....

??!!??

normálne otvorene sa ho spýtaj (hodi myslím si že ti zaklame a pravdu ti nepovie) ....či to vážne ľutuje......že či mu je Vážne prednejší koníček ako rodina a teda že ťa to serie a či by nemohol spraviť občas (teda neviem ako často sa tomu koníčku venuje) čas na rodinu že by ťa to potešilo.
a mimochodom neprehnala si to ja by som to tiež povedala. myslím že by mi vadilo keby sa svojmu koníčku venoval len 3 x do týždňa. myslím že aj to je dosť.

soffa

tak to tvoj muz je idiot a to riadny.ano nepriamo to priznal,.asi je sebec ktory mysli len na seba.a co ty a vase deti?(dieta?)