Taxi Kosice

Tardeon

Uz nikdy nie easy taxi. Je mi jedno ze su vsade a najznamejsi. No soferi a dispeceri su to najhorsie co moze byt v sfere spravania sa k ludom. Nechapem ako to moze este fungovat.

Anonym19382919

S K L A M A N I E !!! To ze ja čakám na taxík hodinu a pol, to nikoho netrápi. Ale to ze taxík na mna caka 5 min zrazu 3€ navyše. Easy taxi uz dávno nie je najlacnejší v Košiciach preto nemám dôvod tuto firmu ďalej podporovať. A to keby som sa mala este rozpísať o tom ako sa ku mne taxikári správali, boli by ste zhrození. Preto nie dakujem, uz nikdy viac :) konkurenciu uz majú dost vysokú na to ako im dobre meno pomaly ale isto zaniká. Neochota a za každú cenu sa snažiť z klientov vytiahnuť peniaze nie je cesta. Ale na to doplatíte az budete v strate. Mozno nie dnes, mozno nie zajtra, ale raz to pride :)

Haci

Zdravim ludia nemam potrebu sa daako zastavat spolocnosti easy taxi ale udivuje ma tu po niektorych ludi logika a zmyslanie mozno keby sa opytali ze preco to tak je nez to hned zhodnotit ze je to na pixu ...
Easy taxi je cenovou politikou najlacnejsou taxisluzbou v meste a aj napriek najvacsiemu vozovemu parku je tych zakazok a objednaviek viac nez dost vodici si nestihnu ani oddychnut niekedy ... dispeceri ze sa tak spravaju viete si predstavit ze vam v jednom kuse volaju ludia niektory nemaju sajnu kde sa nachadzaju alebo niektorym vysvetlovat nieco co nechapu a aj tak to nepochopia a len vynadaju prosto a sprosto preboha ludia trochu rozmyslajte ako je podla vas mozne v sulade s predpismy byt na mieste za 5 minut ... vozit vacsi pocet ludi nez je to pripustne ... vozit ludi v uplne ze podnapitom stave ... prepravovat v interieri osobneho auta lyze alebo iny nadrozmerny naklad alebo zastavovat na zastavkach mhd alebo vchadzat do pesej zony ... alebo mylit si taxik s donaskou a zachrankou ... tolko k tomu

Jesko00

Ja som bol maximalne spokojny jak z cenou tak z jazdou a objednavkou zo spolocnostou Danny Taxi taxikar bol slusny upraveny nalozil batozinu dalo sa znim aj pokecat cesta ubehla raz dva dakujem keby bolo viac takych spolocnosti tc na nich je 0904 496 328

Trembo

EASY taxi je najhorsie taxi v kosiciach....hlavne ked pride nejaky starsi sofer...spravidla podrazdeny,nevychovany majster svetla ktory este pre hodinou okopaval bandurky vo svojej zahradke....neviem na zaklade coho si vyberaju soferov ale mali by to zmenit....vcera presne taky somar mi zapol cakacku lebo ja som nastupil a kolega bol este asi 20mestrou od auta aj ked sme ho uz videli...este sa rozkrikoval ze on zadarmo necaka..ale zabudol ze maju cakat 5minut na zakaznika...asi moja chyba,mal som ho pockat pred taxikom....

playboyka

Dnes ráno si môj priateľ volal Easy taxi, pretože sa potreboval dostať do práce, nakoľko má svoje auto v servise a nemá dostupnosť MHD... Povedali mu, že mu posielaju taxi a tak čakal pol hodinu, potom im zavolal, že čo sa deje a tí mu povedali, že ho nemajú v systéme a že žiadny taxikár o ňom nevie. Tak ho zadal do systému ešte raz ani sa neospravedlnili.. Čakal ďalšiu pol hodinu kým konečne prišilo taxi, čo bolo dokopy hodinu čakania a samozrejme meškal do práce. Normálna taxi služba dá aspoň na vedomie, že nemá voľné taxi, aby si zavolal iné. Katastrofa no :/

janko mi sk

Naj je taxi elbi ceny ok aj objednat sá dá,auta čisté taxikáři ok aj pomůžu z batozynov cool elbi taxi aj akcie májů super

Falo

Ja už 2.roky využívam HELLO-TAXI aj mojí známi a zatiaĺ všetko OK.A môžem pomôcť tak 0911434343. PS:Ešte manželka odkazuje,že majú 9.miestnu do dodávku.Bomda vec pre večšie skupinky ĺudí. Pa

J.T.

Bohuzial ked ides poslednym spojom a dalsi je po polnoci tak to neuznaju. Je sanca na vymenu v ten den a nie do 24h bohuzial.