Preco sa nám nedarí?

smutok545

priatelovi sa zatial postastilo, vnemecku mu uznali vsetky dokumenty a certifikaty. tesím sa s ním.

verím tomu že aj mne vyjde vsetko podla mojich plánov

Majesty

No niekto nema pracu napr 1-2 roky, aj ked hladaju ako o zivot.. To sa stava. Hlavne je to nevzdat a nestracat nadej, lebo potom je vsetka snaha uplne nanic ;)

Existuje jedno pravidlo:

Clovek ziska pracu ked to najmenej caka.

Teda to je zmenene z "pride to ked to najmenej cakas" a myslim ze je na tom dost pravdy.

smutok545

ta3

priatel je uz kludny, ale vo mne to este neni v pohode, lebo ja tiez chcem mat pracu, to čo teraz mám to neni o ničom, ale aspon z toho vyplatim kurz, a popritom pracujem a ucím sa, mam moznosť sa ucit teoriu doma. Nie som to dievca, ktore chce aby ju zivil priatel, je tiez robím pre lasku co mozem.

dakujem ti za podporu

ta3

Smutok
no tak vidis, kto naozaj hlada a robi vsetko preto aby nasiel, nakoniec najde, tak Vam blahozelam a teraz uz taka smutna nemusis byt, tes sa, ze sa priatelovi postastilo a ze za nim odides aj Ty, tiez je uzasne, ze aj tak si bojovat este neprestala a ides na kurz, aby si si zvysila kvalifikaciu, presne takymto ludom ako si Ty sa v zivote vela veci podari, takze obidvom zelam skvelu robotu, potom byt, aby ste si mohli zalozit rodinu a vele vela vzajomnej lasky

smutok545

zajtra priatel cestuje do nemecka, asi na dva mesiace, možno sa na nás usmialo štastie

ale ja zato este bojujem, zapísala som na kurz, a ked dokoncím tak sa posnažím, a pojdem za ním

dá sa nájsť práca len treba chcieť, kukali sme aj ubytovne v cesku v bratislave, najprv sme chceli isť tam, ale on dostal ponuku, tak teraz pojde.

ta3

Viem, je to tazke, citim s Tebou, len vydrz, ked sa priatelovi podari to opatrovnictvo bude to ovela lepsie a ked sa tam uchyti, odid aj Ty, este dobre, ze ste dvaja, lebo byt nezamestnany a sam, to je fakt na depresiju, drzim Vam palce

karlicka

smutok :
držím ti palce,nech sa vám podarí nájsť si prácu. pochopí to iba taký človek,ktorý prácu už stratil...
nechápem,ako niekto može písat o Dubaji práve tebe !!! ludia,trochu empatie by občas nezuškodilo,hm?

bakeron

Modráčik a aký máš e-mail ja žijem momentálne v ČR známa hľadá asi na SR ? Ďakujem :) važim si tvojho komentáru...