Farba joanna naturia - ohniva iskra 220

Tamiška

Najlepšia farba ktorú som kedy mala. Vrelo odporúčam,vydrží dlho a chytá úžasne. Cena je viac než skvelá,takže palec hore :)

Wormikk

Ahojte baby, ja si myslím že je tá farba super, iba ak nechcete takú ako je na krabičke. Lebo taká je možno týždeň a ďalej sa hroozne rýchlo a dosť radikálne vymýva. Mne to ale neprekáža, lebo mojím cieľom bola medová blond a žiadnou medovou blond som to nevedela dosiahnuť :D Až táto farba vyzerá po dvoch- troch týždňoch presne tak ako som chcela, niečo ako syoss 8-7 na obrázku na krabičke :)

jankaaaaaaaa

no neviem, mne sa nezda ze chytaju lepsie ako ostatne farby, ale je to mozne. ale zase silnejsi peroxid nici vlasy viac

jankaaaaaaaa

akurat ze k tym farbam je prilozeny 9% peroxid, asi nabuduce ked si budem touto farbou farbit vlasy, kupim si zvlast 6% peroxid a pouzijem ten slabsi

jankaaaaaaaa

nemas zaco :) stoja tak okolo 2e -odkaz odstránený- tu je stranka, tak si mozes pozriet vsetky farby ake maju. tie v malych zelenych krabickach urcite najdes v kauflande a tete, tie ostatne som nevidela este nikdy. mam aj sampon z babickinej lekarne tejto znacky , vyzivny s medom a je uplne super