Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ničia palette farby vlasy?

Príspevok v téme: ničia palette farby vlasy?
echelon

ahoj :D
doteraz som používala len loreálky ale roznodla som sa že si dám palette(min. 2 krabičky na moje vlasy) aby som si potom už len dofarbovala korienky čo sa s veľkými loreálkami nedá ale niekde som čítala že tieto farby ničia vlasy a moja kamoška si farbí vlasy len s nimi a má ich dosť zničené,také vysušené a bez lesku a to sa farbí len dajako raz za pol roka,takže píšte skúsenosti s týmito farbami(zlé, ale možu byť aj dobré :))

jankaaaaaaaa

pre mna su vsetky tie farby na jedno kopyto. rovnako nicia/nenicia vlasy, rovnako sa vymyvaju.. akurat tie loreal som neskusala, lebo nieje taky odtien ako som chcela

Heatherka

pre mna palette boli otrasne. nicili vlasy, stensovali ich, vlasy mi vpadavali neskutocne. potom som presla na loreal. su ovela setrnejsie. a teraz som na henne :D

maruska123

mne povedala aj kadernicka, ze palette najviac nicia vlasy

a z mojej skusenpsti sa este aj dost rychle vymyvaju

blondula

ja som farbila dlllho s Paletkami,ale potom som presla na Lorealky a doteraz som im verna!akurat dnes som si po pol roku znova odfarbila s nejakou blond novinkou a vysledok je konecne taky aky som chcela !!! :DD takze zase budem kupovat len tuto :D

jankaaaaaaaa

nejde ani tak o samotnu znacku farby, pretoze to co nici hlavne vlasy je peroxid. a ten obsahuju vsetky farby na oxidacnej baze. ako palette, londa, wellaton, garneir... neviem na akej baze su tie lorealky ktore si pouzivala.