rekonizacia

pupavicka7

sarapakt
ahoj ,tak to som dobra ani neviem co to znamena :-)ja ked som bola na prvej tak uz vtedy mi povedal jeden dr.ze treba vybrat maternicu ,ze uz som po dvoch detoch a to som mala presne 40 rokov,tak to mi tiez nebolo jedno ,a potom bol vysledok este zly tak asi o 1,5 mesiaca som sla zase bola to jednodnova chirurgia,po druhej mi bolo strasne zle ako po narkoze ale vysledky boly dobre a je to uz skoro 4 roky a vsetko ok .Niektory dr.by hned vsetko vyberali ,neboj sa bude to ok :-) aj ked sa beria ster z krcka tak aj ten dr.ho musi zobrat dobre aby neboly skreslene vysledky.strasne vela zien to uz ma zasebou tak neboj bude to ok vela stastia prajem :-)a hlavne neboj sa a netreba mysliet na zle ,ja som si povedala ,ze co mam uz nedostanem :-)a vobec som sa nebala ver mi pa :-)

sarapakt

Dakujem Vam rekonizacia znamena 2 konizacia ale bojim sa vysledkov z histologie ale Pupavicka dala si mi nadej ,ze mozno po 2 konizacii to bude dobre ,teda dufam ,nerada by som prisla o maternicu, este som mlada ,mam hpv 16 a 18 a v rodine sme mali rakovinu maternice, tak sa bojim Dik

piktogram

sarapakt: vyziadaj si druhy nazor. nesrandujem. hlavne ak je to len kvoli "zlemu" PAP testu.

ak vsak mas uz potvrdeny nalez z biopsie, ber tak, ze som nic nepisala.

pupavicka7

ahoj
Ja som bola na konizacii,dva krat za sebou uz je to tri roky ,ale rekonizacia neviem co je ,asi nieco podobne,som v poriadku vsetko je ok chodim raz za pol roka na kontroly.