aký je dôvod

doubledog

veru tak, ludia si dokazu nahovorit vselico, aj to, ze zivot je nahovno, aj to, ze zivot je krasny.

akurat ti druhi maju vyhodu, kedze nie su stale tak zle naladeni :)

piktogram

doubledog: netreba, staci vyjst na ulicu :)

kazdy ma pravo na svoj pohlad a nazor. ak si chce niekto nahovarat, ze je zivot krasny, jeho vec. a ak si niekto povie, zivot je nahovno, ak niekto uteka k nejakemu nabozenstvu, tiez jeho vec. zakladom je nevnucovat druhemu ten svoj (pohlad/nazor).

piktogram

beskyd: myslim, ze som asi tak 10rokov nic vystiznejsie necitala.:) si cynik a to skvely :)

Myslim, ze si este zabudol, ze ak toto vsetko zatial dokaze mestsky clovek - denne preboxovanie sa medzi milionom kktov, na ulici, v obchode s umelym odpadom - "stravit" bez potreby antidepresiv, ci inych oblbovakov, tak sa o jeho well-being este postara nejaky "statny zamestnanec" s vyholenou hlavou, ci iny velmi mily urad, ktory za rozumnu komunikaciu povazuje vyhrazanie sa minimalne dozivotnou basou... a to len za zle parkovanie. A ak nahodou prejdes cez prechod pre chodcov na cervenu, lebo 10 sekundovu zelenu si nestihol, tak to uz je na trest smrti.
A vsetci "uvedomeli obcania", kt. media denne vymyvaju mozog, povazuju za svoju psiu povinnost taketo konanie, ci uz sami ohlasit (v lepsom pripade) a v tom horsom sa rovno pasuju za sudcu a kata zaroven - co povazuju za jediny svetly bod a highlight dna vo svojom mizernom zivote. Dava im to totiz moznost vyliat si zlost a pomstit sa za svoj po*ebany zivot.

lailla

beskyd,to napísal niekto kto taký život žije,alebo zažil....

Ja bývam v Blave a poviem ti nie je to teda žiadna výhra

jajka001_

podla mna sa beskyd, omega a bj daju dokopy, kupia si pozemok dakde v lese a postavia zruby, kupia kozy a sliepky a kone a kravu a prihlasia sa do sutaze Farmar hlada zenu