Hormonalna antikoncepcia

mala_sovicka

Nie, funguje to na principe plodnych a neplodnych dni, takze to meria len v akej faze sa telo nachadza :) a ty sa potom vies zariadit ci sa mozete milovat alebo nie :)

mala_sovicka

uz som s meranim zacala, sice este stale si musim pripominat aby som sa najprv nepostavila z postele ale postupne si na to zvykam a je to ovela lepsie akoby som mala brat tabletky

martinaZV

meria sa od druheho dna cyklu (menzesu) a hned po zobudeni, cize nie ze sa najprv postavite z postele a urobite si kavu :) ale najprv si treba vlozit merac do usta a odmerat :)

martinaZV

v podstate sa to da aj teplomerom, ale podla mna je na toto cyclotest lepsi.. pretoze si nemusim nikde nic zapisovat a on si to pamata za mna.. co mne neskutocne vsetko ulahcilo :)

martinaZV

miruska01 mas pravdu pokial je v tom discipina tak je to ucinne a overene, ja na meranie pouzivam cyclotest pretoze mi to mnohe ulahcuje a hlavne si nemusim nikde zapisovat hodnoty a pristroj si ich pamata:)

miruska01

sovicka.. lenze ja si myslim ze ak sa to naozaj dodrziava tak by sa nemalo stat ze otehotnies :-) je to hlavne o discipline