Yves Rocher

blink_182

Tak momentálne toho používam naozaj veľa :-D Skúšala som zatiaľ asi peť šampónov... Najviac ma oslovil ten nový proti vypadávaniu vlasov, ten super vonia (aspoň mne). Už mám druhé balenie. A v pohode bol aj šampón na suché vlasy len trošku z neho svrbela hlava ale capla som si na to ešte ten jemný šamponik z tej rada hammamelis či čo a pekne voňal aj ten eko šampón, sú pekné rozžiarené vlásky po ňom len slabšie umýval ale zase krásne voňal :-D

Potom som mala ešte masku na suché vlasy tá bola bomba ale už som ju spotrebovala a teraz mám kadernícku masku. A pravidelne používam ten malinový ocot krásne vonia a aj vlasy sú po ňom lesklejšie :-) A kondiš na suché vlasy je tiež fajn len ho treba poriadne vymyť inak sú vlasy hrozne drsné :-D

Ešte používam aj iné výrobky ale to už by som zapísala asi dve strany :-D Ale tak toto som zhrnula asi tie naj produkty čo som mala z vlasovej rady :-)

Laurina22

Maruska ja si to uz nepamatam ale ja som tusim nad 10 € kupovala ci tak nejak a sa ma spytali ci mam karticku clensku ci co.Som to tam vypisala a zacali mi domov chodit kazdy mesiac nejake zlavy a moznost darceku(napr.za nakup nad 10 € dostanes tasku...) a si zbieram aj za kazdy nakup peciatku a myslim ze po 4 peciatkach mam darcek nejaky(je tam na vyber z par veci).

Ale naozaj si to uz nepamatam tak ak ma Maoam opravi,budem rada

maruska123

laurina do toho klubu sa da prihlasit len na pobocke, alebo aj cez internet? a je podmienkou nejaky nakup nad nejaku sumu napr alebo tak nejak?

Laurina22

No u nas v BA su fajn predavacky a poradia mi vzdy dobre,spytaj sa ich priamo.Ja som tam prvykrat nabehla ze chcem vsetko co maju kokosove(som na to zatazena a vsade maju len umele vone kokosu).A hned si ma ziskali:-)))