Yves Rocher

jankaaaaaaaa

este nemam nic konkretne vybrate, ale u nas otvorili tento obchod.,. a bola som tam obkukovat veci..a nevedela som co skor.. :D ved to poznate. mam toho teraz strasne vela vseliakej kozmetiky, ale nieco na vlasy by sa mi zislo. sampon na objem alebo na farbene vlasy, alebo nejaka maska.. neviem :)
blink: ty co konkretne pouzivas?

Maoam

milujem Yves Rocher a pouzivam len ich kozmetiku, super a vzdy su aj darceky, za rok sa toho nazbiera, parfem, kremiky,tasticky :-DDD

blink_182

No tak u mňa jednoznačne vlasová kozmetika zvíťazila :-) Dlho som hľadala niečo pre moje vlásky a stačí si len vybrať. Už som toho poskúšala naozaj veľa tak ak chceš opýtaj sa na konkrétny výrobok a poradím ak môžem :-)

Laurina22

Jankaaaa ja zatial nie lebo ja mam z kadernictva na padanie vlaskov sampon aj balzam...

Ale mam od nich napr.aj Body scrub s magom a je perfektny,velmi hladku pokozku mam z neho.

Aj toaletnu vodu kokosovu a v praci ma stale zastavuju ze chodia po chodbe a zistuju kto tak fajnsky vonia:-)Fakt prirodna nevtierava kokosova vona,wau.

A mam aj spiralu,ta bola fajn takisto

Whittie

Nech si kúpim hocičo z YR tak som s tým vždy spokojná už to nedám z ruky ani za nič :-D Či už na telo, vlasy alebo dekoratívna kozmetika...