Diskriminácia plnoštíhlych

isabella

odmietnuta, podla mna mas zo svojich kil strasny komplex a najvacsi problem mas s nimi ty, inak by si to vsetko nezvalovala len na kila a na udajnu diskriminaciu, co je hlupost!
v dnesnej dobe ked kazdy ma problem zohnat si robotu je velmi absurdne sa tvarit, ze som akoze diskriminovana lebo mam kila navyse... moj kamarat, dobre vyzerajuci mlady 24 rocny chalan mal problem rok si najst pracu... na co to mal zvalovat? na to, ze je asi prilis sympaticky???
riesis hluposti a si vztahovacna co naznacuje, ze najvacsi problem je v tvojej hlave a nie v postave...
a neuraz sa, ale do obchodov so stylovym oblecenim potrebuju naozaj reprezentativne kocky, co na jednej strane budu robit znacke reklamu a na strane druhej budu vediet zakaznicke velmi dobre poradit co si kupit, co nie a odporucat...
tak zacni hladat na inych poziciach... ja som mala pred tehotenstvom kila navyse, mala som tak okolo 70 a hladala som si pracu, ja som si ju hladala v inom odvetvi a pracu som hned dostala, lebo som vyhovovala ich poziadavkam (a to bola praca niekolkonasobne lepsie platena ako praca predavacky, to mi ver), mozno keby sa hlasim na taku poziciu, kde je aj vyzor dolezity tak to nedostanem, ved predsa nemozes ocakavat, ze tam kde je potreba dobre vyzerat vezmu niekoho, kto je vyslovene priemerny, ked je na trhu tolko ludi bez zamestnania a zamestnavatel si naozaj moze vybrat to naj...
to ako keby si sa isla stazovat, ze ta nevzali za hostesku... aj ked, mam pocit, ze uz aj za hostesky beru kadeco ked som bola na poslednych autosalonoch :-P

hillary

jajka a na pracu v butiku musis mat v hlave ? boze ja neviem co stale vsetci mrnciute ze sef si tam dohodil znamu , dceru , sesternicu, milenku, vsak to je uplne normalna vec ze pomoze niekomu znamemu a da mu zarobit peniaze ako vam cudzim tvaram z profesie, prosim vas prestante sa uz na toto stazovat, lebo to tak bolo a bude vzdy, by som chcela vidiet jednu z vas, co by dala pracu niekomu cudziemu, ked by o tu pracu mala zaujem najlepsia kamaratka napriklad... toto som fakt nikdy nepochopila, preco sa nad tym niekto tak strasne rozculuje, si pamatam ked sme mali butik, otec tam mal mamu , zle ? nemyslim si

hillary

angela 85 to vystihla moze tam prist aj baba co ma kil 30, ked bude mat nadpojene tri chvisty na hlave a bude akoze blondiiiina dlhovlasa s modrymi linkami, zltymi zubami, riflami ala chinese, nejake tenisky adidas a k tomu kozenu kabelku , tak ju zoberu tazko , samozrejme ze to nieje len o vahe, ale to je na inu temu co mne rozum zastavuje ako niektore prirodzene chude baby, zahadzuju svoj potencial a dokazu si dat este v dnesnej dobe na hlavu ruzovo zlty melir a ze fasa lubiiii sa mi :D a potoj sa cuduju ze skoncia fakt v tej jednote niekde pri stanici

hillary

nechcem vas tu vsetkych sklamat, ale je jasne ze je to o vyzore , ja som dosla na pohovor do auparku do jedneho butiku uvidela ma sefka podala som jej ruku usmiala sa a povedala ze ma berie, ze ma na to odhad a usmiatych ludi plnych elanu potrebuje, sorry, ale stylovy butik, stylova baba tak mi to jasne povedala, totizto premerala si ma a zhodnotila ze potrebuje niekoho s vkusom kto moze danu znacku reprezentovat, ostatne baby co tam uz robili museli mat cierne tricko danej znacky a cierne otrasne nohavice niekde z kauflandu mne jedinej dali moznost chodit oblecena ako chcem, v butiku hra rolu strasne ako pridete oblecene, ci budete vediet poradit zakaznicke a k danym nohaviciam im donesiete tricko nie co sa hodi ale v ktorom nebudu vyzera ako tlste kravy a povedia ano tuto kombinaciu chcem , moj zivotopis si precitala az ked sme si podali ruky ze som prijata a ked videla ze mam VS tak zvazovala ci ma prijat, do butikov baby s vyskou neberu lebo ze vraj im prchaju :D, tym som sa tu nechcela chvalit, som anorekticka a stalo sa mi ze som mala aj 70 kil a vtedy po mne nestekol ani pes, ci uz pohovory, muzi nist ked mam 50 nahodena tak je to o niecom inom, pekny ludia maju zivot vzdy jednoduchsi ako teliatka, prepacte ja som to nevymyslela, ale je to tak, takze bohuzial a este som chcela povedat jednu vec napriklad v tommy hilfiger v auparku nosia baby handry danej znacky, robia v podstate reklamu tej znacke, stalo sa mi ze som si kupila vec prave preto ze to mala ta slecna na sebe, a teraz ma nikto neukamenujte ale je jasne ze to ukaze inac vo velkosti xs ako vo velkosti L, na znackove butiky staci jedine ukazat ze viete kombinovat a obliect danu osobu a vyzerat tak ze tam zapadate tot vsjo ... v tom butiku som robila asi patnast minut kym mi nepovedali plat :D , zivot na slovensku je na velke ..... takze jo , je to o vyzore, sorry,
malickost na zaver, ale zase pietro filipi ma asi podmienku ze predavacky od 50 vyssie, to je velmmi mile ze davaju moznost prace aj starsim zenam a tie su kolko krat milsie ako mlade znudene buchty v butikoch a tiez ma nenapadlo hrat to na diskriminaciu ci som neni moc mlada na to aby ma tam zobrali , mozes mat zivotopis nabity piatimi VS a 30 rocnou praxou ked nesadnes majitelovi tak bohuzial

lea123456

....necitam prispevky, ale sa smejem, preco normalne stihle zeny su hned nazyvane anorektickami...to aj my mane zacat hned hanlivo urazat???

bibba

jj. ked si myslis, ze problem je tvoja vaha, tak schudni a sama uvidis, ci to, ze tvoje pohovory nevychadzaju je kvoli kilam navyse.

sweater

to ze si pri sebe, je sposobene dedicnostou? alebo niecim zaco ty nemozes? ak nie, dnes uz su velmi ucinne metody ako zhodit tuk

angela85

oni ani tak nehladia iba na to ako vyzeras, ale na teba ako celok, to ako vyzeras vzhladovo cela to ako sa spravas a vyjadrujes. nejde ani tak o vahu ale celkovy vzhlad a tvoju suverenitu a to ci vies obhajit to co mas napisane v tvojom zivotopise.
priklad:
isla som na pohovor o ktory som ani nemala zaujem, no ale potrebovala som robotu, bola som uvolnena a komunikovala som tak ako by som to uz mala. aj som to dostala. stalo sa mi 2krat
potom som isla na pohovor na ktorom mi zalezelo, zmatkovala som, bola nenormalne v strese a hovorila bludy- no nezobrali ma

Lulu2011

tak zacni sa zdravsie stravovat a cvicit a ked sa budes citit psychicky lepsie, ked budes stihla, si skor nieco najdes

piktogram

odmietnuta: ako tak pozeram, najvacsi komplex zo svojej vahy mas asi ty sama. prestan to riesit, kazdy sme nejaky, tak to ma byt. co ma povedat taky vozickar?!

vykasli sa na taketo nezmysly, aj tak ta len nicia, fyzicky aj psychicky. chod dalej. to, ze je niekto povrchny nie je tvoj problem. az budes raz vazne chora, vaha bude to posledne, co ta bude zaujimat, to mi mozes verit.