Diskriminácia plnoštíhlych

odmietnutá

no váhu presne neviem lebo sa nevažim.. ale tak mne sa tie kilečka nalepili v zlom pomere na telo.. v hornej polovici tela to som akurat...( tricka si kupujem ako kde M-L) ale vsetko sa mi uklada na stehnach a zadku a koli tomu musim kupovat velke velkosti....samozrejme sa to snazim ako tak kamuflovat oblecením

soffa

nechcem teraz nikoho urazit,ale mne to tak vyjde ze vy plnostihle zeny mate male sebavedomie.akoze nic v zlom,ale nemozete vase neuspechy hadzat na vase kila navyse.to je blud.pochodila som tolko pohovorov a nikde som sa s takym niecim nestretla,nemozete vynit nihoho okrem seba.je vela ludi na jednu pracu a malo roboty.je velka nezamestnanost ale treba skusat dalej,nevzdavat sa.,vzdelavat sa,oprasit jazyky,urobit si niejake kurzy,a nie hned sa lutovat.boooooooooze zeny.hlavu hore

Nicoll

omietnuta,neviem ale ako tak citam tvoje prispevky sa mi zda,ze prave ty mas problem so svojimi kilami a kazdy neuspech zvalujes prave na to...

odmietnutá

mne stačí ked sa po telefone dohodneme na stretnutí všetko je v pohode ale ked prídem na pohovor čo si dám záležať aby som spravila čo najlepší dojem a vidím ako si ma pomaly s odporom premerajú očami mám chuť im vylepiť...neviem o čo horšia je baba trochu pri sebe ako štíhla.... teraz kam prídem chcú životopis s foto celej postavy... a ak im ide o vedomosti, schopnosti pracovať tak načo potrebujú fotku celej postavy...

kafe

ach dievča! Ja som štíhla (až vychrtlá) a bola som na cca 15-tich neúspešných pohovoroch. Aj o prácu predavačky textilu som mala veľký záujem, nevzali ma. Tiež to mám zvaliť na moju mušiu váhu?
Len by ma zaujímalo, odkiaľ si zobrala, že ťa nevzali kvôli váhe. To ti povedali? Alebo si to domýšľaš?