zenaty...moze to mysliet aj vazne

Príspevok v téme: zenaty...moze to mysliet aj vazne
ederka

Neviem ani co napisat, nechtiac, teda nevedomky som sa zaplietla s muzom, ktory je zenaty a ma aj dieta, je to v celku mlady clove, cize ma nenapadlo, ze to tak moze byt...vyslo to z neho az ked sa niektore veci udiali....neviem, ale ci to taky clovek moze mysliet vazne, ci mu ide len o sex alebo o spestrenie svojho zivota.....ja viem, ze je to asi velmi individualne, ale potom co som sa dozvedela ze on je vlastne v manzelstve, vytvorila sa vo mne bariera a zrazu som nadobudla pocit, ze sa ho na vsetko pytat nemozem..je to asi hlupe, ale ako mam zistit ako to so mnou mysli? dakujem, naozaj si budem cenit kazdy prispevok, ptretoze som nikdy v nicom podobonom neplavala a ani som potom netuzila.....

Erula

Napíšem sem jeden pribech. Moja dcera naivka , neskusena stratila panenstvo v 22 roku svojho zivota, na zoznamke sa zoznamila s chlapcom ktory bol celkom fajn , chodili spolu 2 roky po dvoch rokoch sa rozisli kvoli tomu , že chalan začal drogovat, a zas na zoznamke jej napisal jeden pán,zatajil 10rokov zo svojho veku a telefonovali si asi 3 mesiace po troch mesiacoch sa stretli na jednu kávu a zas telefonaty cca 2 mesiace potom zacal chodit castejsie na kavu a dcera sa zalubila ,ked bola po uši zalubena ukazala mi jeho fotku v telefone , povedala som dcere ten ti zatajil najmenej 10 rokov ked sa ho znova opytala priznal svoj vek , je od nej takmer o 20 rokov starši, dcera bola sklamana a chcela to ukončit, ale trpela a odpustila mu to klamstvo a pokracovalo sa dalej , ja som bola nestastna a trpela som darmo som jej vravela TEN JE AJ ZENaty podla mna . ked sa opytala priznal sa ma tri deti a manželku skoro som umrela jej klamal na začiatku že vraj 4 roky je rozvedeny s jednym dietatom 15 ročnym ktory je u matky. Pravda bola ina všetko som vravela dcere opusti ho ma zenu a deti predstav si keby vam niekto vzal otca akoby ti to padlo , rozmyšlala aj sa rozisli a za tyzden sa udobrili a takto to slo stale, ked jeho manželka nasla jej tel čislo v tel zavolala jej a vela veci rozpravala o jeho nevere , že moja dcera je len kvapka v mori a , že on stale mal takéto vztahy popri manželstve ale teraz to ona ukonči s nim , a aj to spravila podala o rozvod . moja dcera stale jemu verila vraj jeho zena rozprava zo zurivosti,plakala som , že nie , nech si najde slobodneho a takeho ktoremu ona porodi prve dieta a bude na prvom mieste a nie na druhom a ked to spravil svojej manzelke , ze to spravi aj jej,nedala si povedat. po 2 rokoch sa im narodila dcerka , moja milovana vnučka. Ked otehotnela všetko sa zmenilo ešte k horšiemu , ignoroval ju ,podcenoval,ublizoval jej ,cele tehotenstvo bolo pre moju dceru peklo, a po porode nastali ešte väčšie jeho vypadky na tyzden aj dva , kto vie kde bol , dcera mu stale odpustala, ale vzah sa velmi narusil, sexualne nezili spolu uz po porode len tak sviatočne raz za pol roka ,dcera od neho nahytala kadeake choroby a uz mu nedoveruje a sprava sa ako netvor , dcera je s nim kvoli malej , co podla mna nie je dobre pre tu malu vidi len stale to ze su pohnevany a ako sa sprava k mamine. Dcera velmi vela trpi pri nom ale nechce od neho odist , i ked jej uz ani na stravu nedava peniaze,byvali u nas a teraz su v podnajme , kupili si domcek ktory preraba , ale dal to napisat na svoju sestru aby nahodou nemusel po rozchode ani malej nic dat , Nie su zosobaseny ale su spolu uz 7 rokov , Dcera nikdy nevie o nicom nepovie jej nic ked odide z domu na par dni ani vtedy. Nebavia sa vobec a nevie dcera dokedy mozu byt v tom podnajme . teraz sa objavuju kadeake choroby u dcery z toho stresu a všetkeho , nedala si vtedy povedat. Mam obavy o jej zdravie a to velke , teraz beha po lekaroch a ja sa obavam o jej dcerku . Baby prosim nezacinajte si zo zenatymi chlapmi a dobre si rozmyslite kazdy vztah, samozrejme čest výnimkám. teraz hlavne aby mojej dcere prisli dobre vysledky z histologie. Nechapem dceru čoho sa boji , preco odneho neodide, ma kam vratit aj s malou ale ona nechce uz domov a pritom tu mala všetko , aj teraz jej mi pomahame byvame od seba kusok. ale teraz vravela , že po sviatkoch sa pobali a vrati sa domou. Bojim sa o nu je velmi naivna a keby jej niekto prisiel do cesty asi by sa hned do prveho zalubila kto jej povie par peknych slov . ona je krasna , ale blba žena. A to vravim ja jej matka .

Monika0

ach, nerob niečo čo nechceš, aby urobili aj tebe! Určite by si nechcela mať manžela, ktorý ťa podvádza .. už len tá predstava, že patrí inej, že doma má manželku, s ňou spáva v jednej posteli (myslíš, že sex má len s tebou?).. na svete je predsa toľko chlapov a ty chceš zničiť všetkých? jeho manželku, ich dieťa a dokonca trápiť aj seba? keď už ťa netrápi jeho manželka, tak aspoň mysli na ich dieťa, bude vyrastať bez ocka? lebo odišiel s nejakou inou??? Jednoznačne nesúhlasím!!!

zananaza

ederka...ja som mala vztah so zenatym a nedavno to skoncilo...z vlastnej skusenosti ti radim zabudni na neho...moze byt k tebe dobry pozorny moze ta aj lubit ale nikdy sa nerozvedie nikdy...ver mi...ja som si s nim predstavovala buducnost a on mi nadej na tu buducnost aj daval...niekolkokrat som sa s nim chcela rozist ale jednoducho mi to nedovolil...tvrdil mi ze nie som pre neho len milenka ze mu na mne zalezi a ze sa raz rozvedie ale neslubuje mi presny datum a vzdy som sa k nemu vratila...viem ze to nie je vyhovorka nikto mi predsa nemoze nic rozkazat ale laska je laska...nakoniec ked mu zena na neveru prisla odisla od neho a on mal konecne prilezitost od nej odist ale neurobil tak...vratil sa k nej kvoli synovi a mne to hrozne ublizilo...a to este nepisem ake hrozy mi pozozpraval na svoju zenu ako mu to nefunguje doma ziadnemu netreba verit...ako som napisala zabudni na neho lebo budes trpiet viac ako teraz!!!

Mariola

Nie je najmorálnejší ...smutné a o dôvod viac s ním nepokračovať .
Ak si to ukončila , ako píšeš , klobúk dolu :-)

ederka

Ozaj ďakujem všetkým, ktorí tu riešia to, že ja rozbíjam rodinu, ako som písala dostala som sa do toho nevedomky, chcela som poradit co s tym, kedze to bol sok a clovek zacne zvazovat co a ako..co si myslim je uplne prirodzene...odpisali ste ma niektorí pre nič za nič...aj Vy sa môžete do takejto situácie dostať, nikdy totiž nehovorte nikdy.... Ďakujem všetkým tým, ktorý vyjadrili svoj názor, názor na reaálnu situáciu....ja nechcem rozbíjať rodinu ani ničim nikomu detstvo, ani riešiť dusnú atmosféru v jeho rodine....Ale zabudli ste na to najpodstatnejšie nie je to len o tej žene.....vždy je to o dvoch a ak on si dovolí nechať zasahovať do svojho menželstva tak on nie je asi tiež najmorálnejší.....takže sa na to pozerajte z dvoch strán, nemusím byť k...len preto, že som sa o niečom dozvedela neskoro, vždy je čas vycúvať a to som aj urobila!

Excita

Ederka to, ci to priznal skor, alebo neskor, je najdolezitejsie v tomto pripade. Ak by ti to povedal ihned na zaciatku, a casom by sa napr.zamiloval, mohol by to mysliet uprimne a pomyslal by mozno aj na vztah s tebou. Ak Ti to vsak priznal nie ihned, ale az po case, je jasne, ze nehra cistu hru, bohuzial. Cim skor sa snaz od neho odputat. To, ze to povedal neskor, meni na veci VSETKO... viem o com hovorim :)

lilek

ederka napisala si ze sa zaujima o tvoje vnutro.... no ano ale iba o tu dieru medzi nohami ;) a ty nicis jednu rodinu, gratulujem....

Mariola

Tiež sa pridávam na stranu tých , ktorí radia - skonči to .
Budeš sa trápiť ty , časom aj jeho žena , keď ťa odhalí a jeho dieťa , keď bude doma dusná atmosféra , alebo sa mu manželstvo rozpadne .
Iba ak máš silný žalúdok a nemáš morálne zábrany , vtedy choď do toho ...

Laurina22

Darmo radime,aj tak je zamilovana a aj tak si s nim zacne.

Vyckajme tak cca 6 mesiacov,to tu zalozi temu ako je nestastna.