parfém cez internet..skúsenosti?

lexxa

Vyskúšaj napríklad Maybelline SuperStay Matte, to sú rúže čo vydržia nenormálne. Mala som ho aj na svadbe lebo mám jeden taký a teda od rána jak som sa namaľovala, až do rána druhého dňa super. A to sme aj pili aj jedli a perfektne. A keď si kukneš na Notino, tam ho majú aj za dobrú cenu, ja som z tade objednávala :)

tutri

*gomanka*
Táto značka má aj rúže?...Dekoratívnu kozmetiku?..To som nevedela, vedela som len, že voňavky lebo to si švagriná túto značku pravidelne kupuje...Ale to idem pozrieť teda, keď píšeš, že je to kvalitka...

marekana

patrisienka Keďže sa vonku rúška nosiť nemusia, tak to nie je taký problém, aspoň pre mňa nie, síce zo začiatku som sa ani nejako nemaľovala, lebo reku načo keď budem mať rúško, ale teraz sa zase maľujem, používam aj rúže, aj lícenku, lebo cítim sa tak proste lepšie, sebavedomejšie.

gomanka

vyskúšaj pozrieť aj rúže YSL. Na Notine si ich kupujem lebo ich majú za dobré ceny. A vydrží ti celý deň, ešte večer keď si ho dávam dolu tak mám s tým problém, nie každý odličovač mi ho dá dolu. Akože za mňa perfektný a teda farby majú kadejaké a mne sa páči tiež že to nie je ako klasická forma rúžu. Ale je s takým nanášatkom :)

zsuzska

Len aka znacka je taka dobra, ze vydrzi teda? Vies viac by mne osobne pomohlo keby si aj konkretne napisala, aby som vedela si pozriet tu znacku a teda ake maju odtiene.
Lebo uz ako citim, ze jar prichadza, aj ked dnes to tak nevyzera zrovna, tak mam taku chut na to. Aby som aj ja s farbickami uz zacala.

jarunna

ked to nie je klasicky ruz, ale je to na styl takych tych matnych to sa ti nerozmaze, ten ti praveze dlho vydrzi a teda pekny, nestane sa ti, zeby si ho mala mimo pier alebo zeby zostal na salke, to sa bat nemusis ;)

romkita

ale ved vonku nemusis mat, tak preco si neurobit krajsi den? ja normalne som si zacala davat aj ked idem von behat, citim sa tak lepsie, taka sebavedoma som a teda aj sa mi lepsie beha :)

patrisienka

Romkita aj si nieco vybrala? Pouziva ruze aj dnes, ked sa vo velkom nosia ruska? Vies zaujima ma ci vydrzi na perach, ci sa to nezotrie.