Vestkyna Gabriela - Dubnica nad Vahom

Maoam

mas nejaky problem, s ktorym si inym sposobom nevies rady, len tak, ze pojdes za clovekom o ktorom nevies akymi metodami pracuje?

Maoam

to ta vestkyna za ten honorar asi poriesila svoju letnu dovolenku, co?
:-DD
aach baby, nesalte s vesticami, co sa vam ma stat sa stane, karma to isti

devine

mna jedna ,,vestica,liecitelka v jednom osidila o 700 eur.za jednu hodinu.a dokonca od vtedy sa mi dari este horsie ako predtym.podvodnicka.vola sa tana a je z kosic z furce.

Laurina22

Vedeli ste,ze Gabriela vesti cez telefon?Dohodne si s Vami termin a vtedy jej zavolate.Poviete jej iba meno a zacne...

Po tom jej treba poslat na ucet tolko,kolko uznate za vhodne.

Kamaratk jej volala len zo zvedavosti a povedala jej konkretne veci,ktore sa plnia.A niektore sa uz splnili.

Ona je tym nadsena a to takym veciam neverila...

AlexSandra

Ta3,

cize chces povedat, ze pani, ktora mi nadiktovala ochorenia presne v zhode s mojimi subjektivnymi pocitmi, podobne co sa tyka mojej starkej z fotky, je to podfuk?

Ak si navstivila 4, 6 ci 10 vestic a mas danu skusenost, nijak sa z toho neusudzuje pravidlo a zakon, je to strasne mala statisticka vzorka. Z matematiky by si mohla vediet. Clovek moze nadobudnut z takehoto pozorovania nanajvys nejaky dojem. Tiez z matematiky plati, ze ked najdes jeden protipriklad (stale sa bavime o skutocnych jasnovidcoch), tak uz je hypoteza vylucena. Cize ak som ja nasla taku, co robi za sadzbu a diagnoza sedi skoro uplne, vyvracia sa tvrdenie:
"Dobra a nefalsovana jasnovidka robi bez taxe"

Este by som mala poznamenat, co to znamena, ze moju a starkinu diagnozu urcila "spravne". Mohla by vzniknut pochybost, ze ja a moja starka sme mala statisticka vzorka. Nuz sme len dve, ale zoznam ochoreni, ktore vestica pri stanovovani diagnozy mohla vyslovit a nevyslovila, je strasne obrovsky. Tiez si tam treba zakomponovat castost ochorenia ako takeho. Ak ti povie, ze mas problemy so zaludom, oslabenu imunitu.. to su veci caste a dost vseobecne, tym ma neuchvatila. Skor tym problemom s vyprazdnovanim, to je u mladeho cloveka ako som ja, dost zriedkave. To je na dlhsiu debatu toto cele.

A tiez nemozes vediet, ci volna sadzba nie je skor nieco, cim sa jedna skutocna vestkyna inspiruje od druhej. Pricom niektore dobre sa neinspiruju.

ta3

Matok, ja tu neriesim ci dat za pracu placu alebo nie, ja som vzdy dala, nie som lakoma a ak mi niekto venuje polhodinu zo svojho volneho casu, tak sa urcite neotocim a neodidem iba s podakovanim, ako by neurobil myslim kazdy cestny clovek, tu prezentujem iba svoje skusenosti, ze naozaj ti dobri nemaju ziadnu taxu, ci dat a kolko, nechavaju na zaujemcu