Vestkyna Gabriela - Dubnica nad Vahom

ta3

AlexSandra
pravdaze aj oni potrebuju z niecoho zit, ale za sluzby ti pravi nepytaju (aspon Ines alebo tiez "dobra" pani zo Stiavnickych bani, u ktorej som tiez bola a naopak zazila som aj take, co vopred oznamili taxu a raz to nebola veru mala suma, ale odchadzala som od nich velmi sklamana a nastvana na seba, ze za vseobecne kecy som este aj zaplatila, tito "takzvani" odbornici pytaju peniaze preto, lebo vedia, ze sa uz ku nim dotycna osoba nevrati a ani ju nikomu dalej neodporucia, je rozdiel u liecitelov, ktori maju s pacientmi, ktorych prijmu uz aj vydavky, tam to je namieste, ze si pytaju), lebo vedia, ze aj tak dostanu a mnoho solventnejsich ludi urcite vykryju takych, ktori si to velmi dovolit nemozu, dufam, ze sa Ti podari ku nej dostat, budes urcite spokojna

MatoK

Mam otazku, kto z Vas pracuje zadarmo? Je tu niekto taky?

To ste naozaj taky lakomi, ze nechcete investovat do toho najvzacnejsieho co mate, do seba?

Vobec nechcem riesit, ci vestkyna moze byt dobra alebo nie, tu ide o princip.

AlexSandra

Dik za to cislo!

Tak ja nemozem vediet, co sa moze a co nie vypomstit, kedze som obycajny clovek. Ale ak si tym vykryje naklady a ma nejaky zisk na zivobitie, tak snad sa jej nic nestane :)

Na druhej strane, ked to robi kvazi zdarma, mohlo by sa stat, ze by sa k nej dozadovali miliony ludi, co prirodzene nema sancu stihnut, ak cas plynie aj pre nu ako pre beznych ludi rovnako :) No a ako ma "vybrat" tych, ktorych prijme? Tych, co sa ozvali skor??? Ale ved potom clovek, co sa narodil neskor, neskor dospel a neskor sa k nej dopatral, by nemal byt potrestany, ze sa "nedostane" na rad :/ Mozno vybera ludi podla intuicie, ktovie...

Zase ked je nejaka sluzba podmienena platbou, klesne pocet ludi, ktorych sluzba zacne zaujimat. Co tym chcem povedat: Ak viem, ze jasnovidku potrebujem, obetujem spanok jednu noc a pojdem vykladat do tesca tovar, aby som si zarobila. Lenivci, naopak, by boli odstaveni (teda ti, co nemaju nejaki necestni prijem, ale tych je male %)

Nechcem byt prilis mudra, len som napisala, ako to citim ja :)

ta3

AlexSandra
urcite by som sa ku nej vratila, ale ja som teraz na druhom konci sveta, ked som sa pred tymi cca 8 rokmi od nej vratila domov uzasnuta jej vykonom, vsetkym mojim blizkym priatelom som ju odporucila, niektori isli hned a niektori sa bali ist ze sa dozvedia neprijemne veci, ale nakoniec sa aj ti postupne odvazili a uz sa ku nej aj vracaju, sme v emailovom kontakte tak viem, Ines je naozaj dobra, uz davno, este som bola na Slovensku, o nu prejavovali zaujem aj v zahranici, je asi velmi vytazena, inak je to obycajna, jednoducha mlada zena, vtedy rozvedena asi s 2 malymi detmi, tak asi kontakt nedostanes hned, aj som vedela, kedy treba volat, ale uz si presne nepamatam, tusim okolo 9,00 lebo nedviha cely den, je to pochopitelne, rusilo by ju to v jej praci, tak skusaj mobil 0905855915 a co sa tyka platieb za odvedenu pracu, tak si myslim, ze medzi normalnym zamestnanim a predpovedanim buducnosti alebo liecitelstvom je predsa len trochu rozdiel a bezpochyby si placu zasluzia, ale tito ludia to maju do vienka dane vyssou mocou a velmi dobre vedia, ze keby sa tym obohacovali alebo schopnosti nejak zneuzivali, schpnost by asi stratili a mozno by sa to aj obratilo proti nim, tito "skutocni" vedia viac ako my, su na vyssej duchovnej urovni a preto nemaju pevnu tax

AlexSandra

Predsa len sa este vyjadrim k tej platbe. Najskor som bola aj ja nazoru, ze ked lieci ludi (vnimala som to ako skor humanitarnu pomoct), nemala by na tom bohatnut. No teraz sa pytam: Preco lekari mozu? A hlavne ked mnohi nepomozu (napr. mne), a pritom si myslia, ze su majstri sveta.

Ved ked sa tomu venuje ako svojmu povolaniu, preco by nemala byt dostatocne odmenena? Preco by jasnovidka mala zit v chudobe? Odkial takyto nazor? A hlavne taka, co len vesti a neponuka liecbu. Ved vyklad buducnosti je nadstandard, ludia su zvyknuti za nadstandard platit. A preco my, vy chceme, chcete co najvyssiu vyplatu a nepovieme sefovi, ze nech nam da, kolko chce?? Ja som vzdy bola nazoru, ze dobre zaplatena ma byt funkcia, ktoru vie vykonavat malo ludi. Jasnovidectvo je presne takato funkcia :) Ak sa najde taka pani, co to robi za dakujem, resp. "co date", tak pohoda, nenahnevam sa, ak taku stretnem ;)

Ta, kam chodim ja, posobi na inej adrese, ako byva (cize budovu musela kupit resp. plati najomne) a ma dvoch asistentov, hadam si nemyslite, ze to je zadarmo ??!

A okrem ineho, nevieme, ci jasnovidka, co ma stanovene sadzby, nema zo 5 deti, ktorym financne vypomaha.

AlexSandra

No ta "moja" jasnovidka si veru pyta a hodne, ale hovorim, zatial vyzera, ze je spolahliva. Dnes som bola so starkinou fotkou a tiez sa to na 98% zhodovalo. Este mi aj povedala, ze dozije tak max. 3 roky :( (Toto inak povedala na starku aj ina vestkyna v Sliaci, ked sa boli informovat moji rodicia)

Tiez sa mi nepaci, ze si pyta vela za diagnozu a liecbu, ale co narobim. (Mozno ich posiela detom do Afriky ;)

ta3

ZaujimamSa
neviem ako to je u Gabriely, ale som presvedcena, ze spolocny menovatel vsetkych tych, co to skutocne vedia je ten, ze nemaju pevnu taxu, dokonca nic nepytaju a ak sa ich Ty opytas kolko, nechaju to na Teba, cize das tolko, kolko si to Tvoja penazenka moze dovolit alebo podla toho, ako budes s vykladom spokojna, ja som bola u Ines cca pred 8 rokmi a myslim, ze som jej vtedy dala 150 SK

ta3

AlexSandra
ja mam tiez VS a nepovazujem sa za primitivnu alebo naivnu, aj ja mam s vesticou Ines zo Zvolena zazracne skusenosti, nie, nejde o nahodu, su ludia co "vidia" do Teba, do Tvojej minulosti ci buducnosti

Tpch
ludia, ktori maju naozaj vazne problemy, obracaju sa o pomoc vselikde, Ty si to zatial nepotrebovala, preto si nic podobne neskusila a preto sa ani necudujem, ze tomu neveris, ide o take neuveritelne veci, ze darmo Ti o tom budu ini hovorit, pokial sa sama nepresvedcis, neuveris, bude Ti to iba na smiech a budes ohrnat nos nad ludmi, ktori veria v jasnovidecke schopnosti, ja som v svojom poznani postupila do stadia, ze nic by som uz ako nemozne nevylucila, aj ked nemam s tym osobnu skusenost, svet, v ktorom zijeme nie je iba to co vidime alebo co nas v skole naucili, je tam toho daleko viac a az za hranicou nasho chapania