Neurochirurgia Žilina - aké to tam je?

maria52

Som po oeracii platnicky na tunajsom oddeleni, touto cestou chcem podakovat lekarskemu timu pod vedenim prim. Macugu ako aj vsetkynm sestrickam, ktori sa o mna, ale aj pacientky byvajuce so mnou na izbe, perfektne starali. V dnesnej dobe stretnut takych obetavych ludi aki su na tomto oddeeni je skutocne uzasne. Vsetkym Vam velmi pekne dakujem a prajem Vam vo vasej praci vela uspechov.

maria52

Som po oeracii platnicky na tunajsom oddeleni, touto cestou chcem podakovat lekarskemu timu pod vedenim prim. Macugu ako aj vsetkynm sestrickam, ktori sa o mna, ale aj pacientky byvajuce so mnou na izbe, perfektne starali. V dnesnej dobe stretnut takych obetavych ludi aki su na tomto oddeeni je skutocne uzasne. Vsetkym Vam velmi pekne dakujem a prajem Vam vo vasej praci vela uspechov.

sisi1403

Ahoj, ja som ta lezala minuly rok po operacii platnicky. Cele oddelenie je velmi prijemne a personal velmi ochotny, dokonca som bola prekvapena aka tam bola dobra strava, vzdy som pocuvala ake je to hrozne v nemocnici ale ja to povedat nemozem. Minuly rok som im dala svoje 2% z dani a planujem to urobit aj tento rok.

anton motola

Bol som operovaný v Ziline-platnička vytlačená do spinalného kanála 20.3.2008 dnes sa mám v pohode žiadne bolesti.Doktori výborní personál super,len budova by potrebovala vymenit okná fúkalo mi na hlavu aj cez zatvorené!Celému oddeleniu neurochirurgie mnohokrát ĎAKUJEM !!!

itan

Bol ste niekto operovany na vymenu platničiek v Žiline? prosim chcem vediet o tom viac. Mapujem sitiaciu potrebujem zoperovat a neviem sa rozhodnut kde Žilina alebo Nove Zamky??????????

peter m.

Som po operácii platničky a cítim sa fajn.Neurochirurgia v Žiline jednoznačne vedie.Nikde som sa nestretol s takým vynikajúcim personálom.Klobúk dole pred nimi.

ico23

Som po operacii chrbtice, pred operaciou som mapoval situaciu, ale ak operacia chrbtice tak jednoznacne Zilina alebo Nove Zamky!!!

fraisee

v ziline je vsetko katastrofalne a hlavne nemocnica, kto chce prezit, tak nech ide skor do martina alebo inde.zilinska nemocnica nepatri do poprednych rebrickov v ramci hodnotenia kvality.

jaja

Operovali tam moju sestru a nesťažovala sa, kúpou nových prístrojov (hlavne tých na operáciu chrbtice)to tam pozdvihli, myslím, že nie je dôvod pochybovať a váhať.