aky make up na suchu plet????

Príspevok v téme: aky make up na suchu plet????
renka

Ahojte. Neviem aky make up uz mam vyskusat. Mam taky problem ze po naneseni make upu mi na cele a pri nose ostane velmi sucha koza a vytvoria sa mi ako take supinky. Nevyzera to pekne a neviem co mam s tym robit. Vzdy si pod make up dam aj vyzivujuci krem. Vyskusala som uz hadam vsetky druhy make upov, no ziadny mi zatial nevyhovuje. Poradte...

mischell

wanessa8: ja osobne mam aknoznu plet a pouzivam vichy normaderm krem (odporucana cena je 640,-)a make up vichy normateint, kt ma tie iste liecive zlozky ako krem normaderm (odp. cena 620,-) ale daju sa kupit aj lacnejsie alebo drahsie, musis si najs lekaren, kde predavaju tuto kozmetiku za normalne ceny. u nas ten krem v jednej stoji 700,- a ja som nasla lekaren kde stoji 600,- a to je dost velky rozdiel :))

mischell

natali, najprv si musis dat doporiadku plet nejakym kvalitnym a liecivym kremikom (vichy je super)a ked sa ti znormalizuje plet tak az potom zacni pouzivat make up (ale musi byt tiez nejaky superhydratacny a vyzivny)

natali:)

ano elle,to vsetko som uz zistila,ale ja musim pozerat hlavne na to, ze sa mi pri nose supe plet,a ak si kupim nejaky make-up co vysusuje,tak na tom len stratim:(

elle

Natali ja mam ten dermablend a ten prekryje vsetko aj kruhy pod očami. Oplati sa ho kupit. Ja som nadmieru spokojna :-) A vela vydrzí

natali:)

sofija a nepoznas nejaky takyto make-up ktory plet krasne zjednoti a zaroven prekryje nedostatky?-mam namysli najma kruhy pod ocami.

elle

Pravdou je že kazdy make-up do istej miery plet vysušuje. Na to šupinatenie by si mala používat specialny kremik. Od Vichy poznam krem presne na tento problem, ktory ludia mavajú takto v chladnejšich dnoch, len presne neviem ako sa vola. Moja kamoska ho ma a nevie si ho vynachvalit. Zmyzlo jej to..

sofija

natali ak mas suchu plet tak dermablend si urcite nekupuj lebo vysusuje sko sa opytaj na nejaky na suchu plet a aj la roche possay ma specialny makeup na suchu plet tak si pytaj aj z toho vzorku

natali:)

aj ja mam veeelmi suchu plet,a chcem si konecne ist pre vzorku od vichy,len neviem ci je na moj typ pleti+ kruhy pod ocami vhodny dermablend,alebo existuje este lepsi?poradteee pls