Moj ciel dat dole 25kg

Príspevok v téme: Moj ciel dat dole 25kg
lukasenko600

ahoj,som chalan,mam 21rokov a vazim takmer 100kg,momentalne som odhodlany ten klat slaniny zo seba navzdy zahodit,velakrat som sa pokusal schudnut ale dlho mi to nevydrzalo kedze mam strasne slabu volu,no teraz mam prestudovane vsetky clanky od Mira Veseleho ktory uspesne schudol takmer 40kg.UZ som pochopyl ze schudnut za mesiac 40kg nieje realne,a aj keby len polovicu zdraviu nebezpecne,teraz cakam na jeho knizku ako som schudol 35kg objednal som si parny hrniec na ktorom si budem pripravovat jedla bez masti a oleja a mam aj novu masinu novy bezecky pas :) za moju tucnotu si mozem sam kedze denne zozerem jak svina a cely den presedim za pocitacom,niet sa comu cudovat davam si ciel mesacne zhodit 5kg coze do polroku by som chcel mat mojich predsavzatych 75kg drzte palce urcite dam vediet ak ovsem vydrzim :)))

Get Fitter

Caves, no nech ti to nadsenie vydrzi - hlavne bud disciplinovany!
Pokial by si po case nevedel co dalej, potreboval poradit, alebo byt vedeny a hnany, kludne sa ozvi. Jojo. www.facebook.com

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)