Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj ciel dat dole 25kg

Príspevok v téme: Moj ciel dat dole 25kg
lukasenko600

ahoj,som chalan,mam 21rokov a vazim takmer 100kg,momentalne som odhodlany ten klat slaniny zo seba navzdy zahodit,velakrat som sa pokusal schudnut ale dlho mi to nevydrzalo kedze mam strasne slabu volu,no teraz mam prestudovane vsetky clanky od Mira Veseleho ktory uspesne schudol takmer 40kg.UZ som pochopyl ze schudnut za mesiac 40kg nieje realne,a aj keby len polovicu zdraviu nebezpecne,teraz cakam na jeho knizku ako som schudol 35kg objednal som si parny hrniec na ktorom si budem pripravovat jedla bez masti a oleja a mam aj novu masinu novy bezecky pas :) za moju tucnotu si mozem sam kedze denne zozerem jak svina a cely den presedim za pocitacom,niet sa comu cudovat davam si ciel mesacne zhodit 5kg coze do polroku by som chcel mat mojich predsavzatych 75kg drzte palce urcite dam vediet ak ovsem vydrzim :)))

oqw

neviem, co je na tom pravdy, len som citala, ze ludia s vyssou vahou by si mali vybrat ine sporty ako je beh, pretoze ta vaha velmi zatazi kolena, klby...ale v kazdom pripade ti drzim palce aby sa ti to podarilo :)

Milky

Rano hodinu a vecer hodinu.
Nesnazim sa behat, ked je pod 9 stupnov a tma. Mam sa rad. Nebudem zo seba robit hrdinu, potom 2 mesiace budem chory.. Jasne, minulu zimu som bezal 2 hodiny pri -18 a nestalo sa nic, ale preco by som riskoval. Ak ochoriem ja, nakazim aj svojho maleho syna. A potom pozerat, ako v noci mesiac vracia z toho, co nevie ako s hlienom.. Ak mas deti, pochopis.
Pri tom mozes pozerat TV, Youtube, pocuvat pesnicky. Dnes som hodinu premyslal o tom, ake by to bolo vyhrat 33 milionov euro. Co by som povedal sefovi, ako dokoncil rozastavany dom a v com by som podnikal..

evik1

inak,nebojíš sa,že potom naraz ochorieš? ja sa vymrazím,ale nebývam chorá,toto vnútri mi pripadá také umelé...neviem.

evik1

to je sila!aj ja by som išla,ale zabehla som len malý 31km,hoci tretia,ale toto je na nervy riadne.kamoš z KE orišiel kvôli mne na malý štrbský,ten je krásny,nebol si ešte?2 hodiny!!!to na dve časti? a čo pri tom robíš?ja by som potrebovala kopu ľudí a riadnu debatu,aby som ich mohla pozorovať,inak sa nudím a ide mi to pomaly,obdiv.

Milky

Ahoj Evik1, eliptical ide 2 hodiny denne, lebo teraz sa snazim vylepsovat formu na maraton. Chcel by som zabehnut silvestrovsky horsky beh cez Babu, tak nech neodpadnem na polceste medzi stromami. Je to z Perneka do Slovenskeho Grobu nejakych cca 40km, ale bude to zaberacka. Tak teraz trenujem rano i vecer, a vonku vobec nebeham. Naozaj na to rano i vecer nie je svetlo.

evik1

gRATULUJEM,AK TO IDETE RIEšIť NAJMä šPORTOM.nechápem ako môže niekto schudnúť Len úpravou stravy a sedieť na zadku.Môj muž zhodil za leto 15 kg.začal so mnou behať.Inak citujem mu z Mira V.Je to suoer kniha,ak by niekto chcel,môžem mu posunúť.Už ju máme naštudovanú.Aj tak treba penú vôľu,ale rovnice má logické.Veľa šťastia-chlapi.Milky,ako eliptical?ja som až raz!stále behám,to je choré,čo?

lukasenko600

Milky ja nikde nepisem ze chcem dat za mesiac dole 40kg ja som napisal ze viem ze je to nerealne lebo ako citam vela ludi sa pyta ako schudnem za tyzden 10kg ako za mesiac 40kg su to ich priania ale bohuzial nerealne

george303

Ja mam tiez 21 vzdy som maval normalnu postavu az mynuli rok som tak pribral ze som mal tiez skoro 100kg tak som zacal dietou pil som same caje a tak dal som vahu na nejakych 90kg potom som uz dietu prestal dodrziavat ale vdaka zivotnemu stylu som schudol na momentalnych 83 a stym som aj spokojny na moju vysku 180 cm je to vpohode .... hlavne sa treba odhodlat najhorsie bolo ked som bol niekde prec a prisiel som domov a mama navarila nieco co som fakt miloval a nemohol som si to dat :D

:-D

fandím Ti a držím paste :-D
Aj ja potrebujem zhodiť veľa kíl - 20-25kg. Začala som cvičiť a verím že to pomaličky pôjde dolu.
Veľa zdaru.

Milky

Zabudni na hluposti.. Rataj si kalorie, pravidelne jedz a trocha pohybu. Ja som dal dolu 55kg, dalo sa. Dat dolu 40kg za mesiac je snad az nemozne. Daj si realne ciele, do roka to das v pohode. To chce iba pevnu volu.