Kabriolet v zime

niekto2432

vy ste vsetci profesionali :D

staci ti naimpregnovat strechu :) mozes jazdit aj v zime bez problemov a dokonca by som povedal ze je v tom aute teplejsie ako v normalnom.. ale to bude asi tym ze mam 3 vrstvu platenu strechu. ale aj tak mozes v pohode parkovat aj vonku, len pozor na zlodejov... do kabria sa dostanu dost lahko..

Grexolino

Ludia :D je jasne ze nebude s tym kabrioletom nonstop pod snehom nieco ta strecha vydrzat musi a jasne je ze sa o nu treba aj postarat ... o tu strechu sa treba starat stale tak ako o lak auta ...v zime by som len doporucoval kabriolet castejsie nechavat v garazi

veteran

dakujem ,vidim ze sa este najdu aj chapavejsi ludia
zajdem do predajne ,snad daco kupim ,aj ked ochrannu plachtu na cele auto mam,predsa by som tu strechu radsej niecim natrel

eccelente

veteran

tychto ,,inteligentov,, sa mozes akurat tak pytat na piercing v pupku, make up na mastnu plet, poradia ti kolko zeleniny treba zozrat aby si nepribral,
....
ale mam taky pocit ze zo zivota veci im zdaleka unikaju,,,, treba sa poradit v predajni,,,

veteran

inteligenti !!!
mal som namysli nieco take ,ako byvaju napr,ochranne lestidla- kremy na lak na aute co je ,tak som myslel ze bude nieco take existovat aj na platenu strechu na kabriolete
na slovensku ludom treba vsetko do podrobna vysvetlit ,lebo podaktory nevedia pochopit

0mega

tak jazdi otvorenou strechou :)
seriozne, ak ides nad cca 90kmh (alebo mph??) tak ti nepadnu kvapky donutra (lebo fyzika), lenze v meste to nejde tak rychlo :)

ja by som na to natiahol alobal :)

a to nemas nejaky 5 tisic na nejake auto na zimu? ved este nesnezi..

ja tiez nemam auto "na zimu" ale tak zatial to drzi :) i ked je to fakt ozivot..

veteran

a nieje to typicky kabriolet 2 miesta a cela strecha platena ,ma len stred plateny nieje spider ale len kabrio ked sa otvori co je len plus