Zufala - Imunolog nic nezistil !!!

AlexSandra

llek,

vdaka za radu ohladom typizacie. Skusim to navrhnut lekarovi.

RNG,

iba pre zaujimavost, cena tychto vyrobkov v USA je podobna? Lebo o 2 mesiace tam idem na 1 rok na staz a teraz sa snazim si narobit zasoby nasich lieciv, lebo americke su udajne drahsie a nebudem ich zrejme poznat (tie s inymi ucinnymi latkami). Vdaka!

llek

A este jedna vec, ak sa kvasinkove infekcie opakuju a opakovane sa nejako preliecuju, mal by sa urobit vyter a odoslat na typizaciu, ake su to kvasinky a na co su citlive.

llek

Pre vasu informaciu, Diflucan, Mycosyst, Medoflucon, Fungolon, Fluco - vsetky tieto antimykotika obsahuju tu istu ucinnu latku flukonazol. Pri vaginalnych mykozach je dobre sa poradit s gynekologom ake su moznosti lokalnej liecby mykozy, ak tato nie je ucinna tak az potom systemova liecba- teda tabletka, co sa prehltne. Okrem toho je to aj vec upravy mirkobialnej flory v posve, lebo ked sa narusi rovnovaha mikrobov co su na sliznici v posve, vtedy sa vytvoria podmienky na premnozenie kvasiniek. Ale to uz mnohe z vas asi vedia a vyskusali vselico

RNG

Na to, aby zistili lekari, ci mas v crevach rozne skodlive kultury by museli robit rozbor stolice na stovky moznych infekcii.A to sa spravidla nerobi, najma imunolog s tym nema nic spolocne.
Candida a ine problemy v crevach tu bolo adresovane uz mnohokrat, bezsacharidova dieta a protiplesnove/proticandidove prostriedky ako GSE, oreganovy olej, kokosovy olej, probiotika, mikrovlakniny brane pri tejto diete za par tyzdnov crevnu floru napravia a v spravnej probiotickej flore v crevach sa vyrobi dostatok obrannych latok, ktorymi vie telo znicit rozne mikroby inde, vcitane candid. Viac si mozes najst napr cez google.sk, na tu temu som napisal viacero prispevkov.

AlexSandra

Lulu, dik, ze si si dala tu namahu pospominat :) Ucinna latka je rovnaka ako v mycomaxe. A ten diflucan vyzera, ze nema platnu registraciu.

Velmi si cenim tvoju pomoct / radu aj vas ostatnych!

Lulu2011

alex - nie, myslim, ze na N sa zacinali tie lieky, taka podlhovasta modrá tabletka, to uz dávno bolo, co som ich brala, mozno odvtedy zmenili nazov, mozno nie, neviem

AlexSandra

Lymfa,

mne tiez zenska lekarka napisala pocet zapalov rocne a s imunologom to moc nepohlo..

Nevadilo by ti povedat mi meno tvojho imunologa? Som ochotna i vycestovat, ak viem, ze aspon nieco skusi

Lulu2011

skus si dat ten cukor odkontrolovat, na lacno, aj po najedeni, popripade glukozovo tolerancny test

inak na kvasinky je jeden zazrak, teraz si na nazov nespomeniem :( ale je to taka modra tabletka, berie sa jedna raz mesacne cca pol roka a vyhlusi ich nadobro, popýtaj sa na nu svojho gynekologa