Zufala - Imunolog nic nezistil !!!

lymfa

Klinicky stav vidi podla lekarskych sprav v karte, nie? Ked tam mam zaznamy o tazkych infekciach, tak sa netvari, ze ich nevidi.

lucerna1

ZufaLaa a lymfa - určite ste tu už čítali rady od RNG. Ja som sa na sebe a mojej rodine už vyskúšala toho viac a môžem povedať, že to funguje.
Veľmi môžem doporučiť niektoré výrobky, ktoré sa dajú objednať z USA (oregáno, grepové tabletky). Je už len na Vás či to vyskúšate, alebo nie.

ZufaLaa

A ten klinicky stav vidi od oka, alebo sa spolieha na to, co jej hovoris? Lebo moj mi nema ako verit, lebo tam dolu mi nevidi... Bohuzial

V ktorom meste mas svojho imunologa?

lymfa

Ja mam sklony k bakterialnym infekciam s tazkym priebehom, stale zapaly dutin, priedusiek, koze plus veci, ktore som opisala v teme Otazka pre llek, chodim na imunologiu a lekarka povedala, ze sice papierovo vysledky su OK, ale klinicky stav je zly, tak skusa na mne vsetko mozne, momentalne mam nasadeny Imunor, brala som aj Broncho-vaxom, Ribomunyl...

lymfa

Podla mojej skusenosti aj pri poruche imunity mozu byt laboratorne vysledky uplne v poriadku-papierovo to sedi, len pacient je na tom zle. Sama som toho prikladom.

AlexSandra

Dik, ved ja mam o tom nastudovane kvanta. A antibio som nebrala uz rok. Mne uz mnohi robili vraj komplet vysetrenia a nic. Vies to konkretizovat, co vsetko by mi mala vysetrit? Mam u seba papier z imunologie, kde je asi 30 "poloziek" Neviem, ci bude v kompetencii obvodnej vysetrit podrobnejsie..

malaanka

obvodná nech ti urobí komplet odbery a snaž sa vyhýbať antibiotikám-tie rast kvasiniek vyvolávajú a podporujú.