Časopis Šarm - žreby

Príspevok v téme: Časopis Šarm - žreby
emma18

Prosim prosim, neposielal niekto nahodou sms na tu hru co boli vlozene zreby v casopie Sarm? Ja som poslala a doteraz lutujem. Vraj som vyhrala nejaku cenu a mam si poslat bezplatnu sms a oni mi napisu co som vyhrala. to som aj spravila a samozrejme vyhrala som nejake zvonenia. dnes mi zacali strhavat 1,60 asi 6krat mi ho strhli az mi strhli cely kredit, samozrejme ze som to po prvom strhnuti kreditu stopla smskou v tvare ktory tam bol uvedeny. ale nepomohlo. kredit sa mi stale strhaval. aj som tam volala a pani s cudnym prizvukom mi povedala ze mi to uz stopli ale kredit mi stale odchadzal. uz neviem ako to mam riesit. ked si teraz dobijem kredit zase mi to len bude strhavat. Prosim poradte...dakujem :(((

Žofinka 19

Reagujem na článok - odhodlaní.

Som zvedavá, kde ich budú sťahovať, keď sa z nich stanú neplatiči.Alebo to má obecný úrad poistené osobitným príjemcom?
Samozrejme, všetci sú natešení, lebo dostali byt,majú elektrinu. Ale za to musia aj mesačne platiť. Ich príjem do rodiny, nech je v priemere 400 eur, doteraz mali k rukám na živobytie celý, lebo neplatili za nič. Teraz z toho nech zaplatia nájom, elektrinu,odvoz odpadu, ostane im zhruba polovica. A to nehovorím o prvom vyučtovaní elektriny, aké nedoplatky im dôjdu. Zapnutý bojler, niekde aj vykurovanie elektrickým spotrebičom. A potom to začne - odpojenie od elektriny , nadávanie, že nemajú z čoho platiť, z čoho žiť. Viem o čom hovorím, nakoľko pracujem ako TSP v jednej lokalite na východe SK.